Anasayfa Analiz Convex Finance Fiyat Analizi: CVX Fiyatı %50'den Fazla Artabilir!

Convex Finance Fiyat Analizi: CVX Fiyatı %50'den Fazla Artabilir!

Analiz

Convex Finance (CVX) fiyatı şu anda önceki önemli direnç seviyesini desteğe çeviriyor ve başarılı olursa, Nisan ayında %50'den fazla artabilir...

Convex Finance Fiyat Analizi: CVX Fiyatı %50'den Fazla Artabilir!

Convex Finance (CVX) fiyatı, Mayıs 2022'den bu yana 20 haftalık hareketli ortalamanın (MA) altına düştü. Bu süre zarfında, fiyat aynı yılın Haziran ayında yılın en düşük seviyesi olan 3$'a ulaştı ve toparlanmaya başladı.

Convex Finance (CVX) fiyatı 20 haftalık MA tarafından reddedilip Ocak 2023'te bir kez daha 3 $ destek seviyesine düştüğünde toparlanma tam bir sıçramaya dönüştü. 

Bu seviyeyi Mayıs 2022'de oluşturulan düşük seviye ile birleştirirken, haftalık RSI göstergesinde yükseliş eğilimi ile birlikte bir çift dip formasyonunun oluştuğunu görüyoruz. Bu, genellikle bir düşüş trendinin sonunda ortaya çıkan bir yükseliş modelidir.

Convex Finance Fiyat Analizi: CVX Fiyatı %50'den Fazla Artabilir!

Gerçekten de, Convex Finance (CVX) fiyatı o zamandan beri keskin bir şekilde yükseldi ve büyük bir yükseliş mumuyla 20 haftalık MA'nın üzerine çıktı. İlk reddin ardından, şu anda bu MA'yı desteğe çeviriyor (mavi ok). Başarılı olursa, mevcut seviyeden %50'nin üzerinde bir artışla 8,3 dolarlık uzun vadeli direnç seviyesine yükselebilir.

20 haftalık MA, 0,5-0,618 Fib düzeltme destek alanına denk geldiğinden, fiyatın bu seviyeden sıçraması muhtemeldir.

Convex Finance (CVX) Fiyat Analizi: Azalan Paralel Kanal

Yılın başındaki güçlü artışın ardından, Convex Finance (CVX) fiyatı azalan bir paralel kanal içinde düzeltme yaptı. Bu, çoğu durumda bir kırılım yol açan bir yükseliş modelidir.

Düzeltme sırasında, Convex Finance (CVX) fiyatı 4,9 dolarlık destek seviyesinden sıçradı ve üçlü bir dip modeli oluşturdu. Bu, genellikle yükseliş trendinin devam etmesine yol açan bir yükseliş formasyonudur.

Convex Finance Fiyat Analizi: CVX Fiyatı %50'den Fazla Artabilir!

Yükseliş kalıplarının oluşumunu birleştirerek, fiyatın kanalın üzerine çıkması ve son zamanların en yüksek seviyesi olan 7,26 $'a yükselmesi muhtemeldir.

Eylem ayrıca yukarıda bahsedildiği gibi 20 haftalık MA'dan sıçramayı da teyit ediyor.

Sonuç

En olası beklenti, Convex Finance (CVX) fiyatının mevcut alçalan paralel kanalı kırması ve en az 7,26$'a yükselmesidir.

Fiyat 4,9 $ destek seviyesinin altına düşerse bu görüş geçersiz olacaktır.

Convex Finance Fiyat Analizi: CVX Fiyatı %50'den Fazla Artabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Herkesin Kaçınması Gereken Liq Olmak Nedir?
Rehber Burak Atik