Kripto Para Haberleri

CoronaCoin: Dolandırıcılık Mı Yoksa Gerçek Mi?

CoronaCoin (NCOV) adlı yeni bir kripto para yakın zamanda piyasaya katıldı ve hızlı bir şekilde yayılan korona virüsü tarafından desteklendiğini iddia ediliyor. Bu kripto paranın fikri, ölümcül virüse yakalanmış kişilerden ve ülkelerin bu salgın için ciddi önlemler almasından çıktı.

Bu hafta başında Coronacoin’i açıklayan Reddit kullanıcısı; ERC-20 tokeninin toplam arzının her bir yaşayan kişinin bir Coronacoin’e denk geldiğini, dünya nüfusuna bağlı olacağını belirtti.

Anonim ekibin bir başka birincil amacı ölümcül hastalığın bilincini arttırmak olduğundan dolayı tokenin toplam arzı, her 48 saatte bir yakılarak güncellenecek.

Kripto parayı tutmanın potansiyel yararı, yatırımcıların virüs yayılmaya devam ettikçe daha fazla kar elde etmeleridir. Yatırımcıların daha fazla hastalığa kapılmış insan görmek için umut etmeye başlaması gerektiğini söylemek çılgınca ama doğrudur, çünkü bu NCOV değerlerini artırmaya devam edecektir.

CoronaCoin internet sitesine göre bir başka gönderiye göre, toplanan fonların önemli bir kısmının salgın ile savaşmak için Uluslararası Kızılhaç’a gönderilecek.

NCov’u yayma planı ilk olarak bir airdrop ile başlayacak, daha sonra bir NCOV oyunu ile tokenlerin yayılması arttırılacak.

İnternet sitesinden alınan bilgilerle potansiyel yatırımcılara yeni tokeni merkezi olmayan borsalardan satın almaları önerilir. Korona virüsü Çin sınırlarının dışına yayılıyor. Ve son zamanlarda yolcu gemilerinden yeni vakalar ortaya çıkıyor.

Birçok aile ölümcül virüsün kayıpları üzerinde yas tutarken NCOV yatırımcıları tokenin artan değeri üzerinde bir şekilde seviniyorlar.

CoronaCoin Dolandırıcılık Mı?

CoronaCoin’e her potansiyel yatırımcının soracağı soru; tokenin, yatırımcıları zor kazanılan paralarından koparmak için mi yoksa al ve sat dolandırıcılığı mı olduğudur.

Şu anda durum böyle görünebilir. Token, birçok token çıkartan şirketin geçmişte çok az veya hiç başarılı olmadan denediği aşırı deflansyonel bir şekilde tasarlanmıştır.

Tokenin tam kabul görmesi ve dolayısıyla değer artışı için pazarlama açısından önemli ölçüde çaba sarf edilecektir. Bununla birlikte, nCov ve saf yatırımcıların kripto para alanında hızlı bir şekilde yayılması, bunun gerçekleşme şansını tamamen ortadan kaldıramayacağı anlamına gelir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu