Anasayfa Atom Coin Haberleri Cosmos (ATOM) Fiyatı 10 Doların Üstüne Çıkabilecek mi?

Cosmos (ATOM) Fiyatı 10 Doların Üstüne Çıkabilecek mi?

Atom Coin Haberleri

Ünlü analist Kelvin Maina, Cosmos (ATOM) fiyatının 10 doları geçip geçmeme ihtimaline ilişkin değerlendirmede bulundu.

Cosmos (ATOM) Fiyatı 10 Doların Üstüne Çıkabilecek mi?

Cosmos (ATOM) fiyatı son birkaç işlem seansında iyi bir performans gösterdi. ATOM fiyatı son 3 gün içerisinde yüzde 17 artış gösterdi. Bugün ATOM fiyatının yüzde 2 arttığı fark edildi. ATOM fiyatlarının seans boyunca yükseliş trendini sürdüreceği tahmin ediliyor.

Ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış blok zincirleri ekosistemine güç verebilme kabiliyetine sahip kripto para projesinin son haftalarda aşağı yönlü hareket ettiği görüldü. Bu da Haziran ayında yüzde 33 ve Mayıs ayında yüzde 42 düşüşle sonuçlandı.

Konuya ilişkin veriler Cosmos fiyatının, 2022 yılının büyük bir bölümünde düşüş trendinde olduğuna işaret ediyor. Ocak ayında yıllık fiyatına ulaştığından beri ATOM fiyatının yüzde 84 değer kaybettiği anlaşılıyor.

Aşağıda yer alan grafik, Cosmos fiyatlarının Nisan ayından beri alçalan bir kanalda işlem gördüğünü gösteriyor. Bu süreçte fiyatlar yüzde 80 düştü. 33 doların üstündeki bir seviyeden 6,9 dolarlık mevcut fiyata doğru bir düşüş yaşandı.

Analist Yukarı Yönlü Kırılma Bekliyor!

Grafik, aynı zamanda son birkaç gün içerisinde Cosmos fiyatlarının agresif bir şekilde yükseliş gösterdiğine işaret ediyor. Mevcut yükseliş hareketi, 5,88 dolarlık destek seviyesinden sıçramayla gerçekleşiyor. 

Analist Kelvin Maina, mevcut yükseliş eğiliminin, trendin tersine çevrilmesi için bir sinyal olabileceğini aktardı. Önümüzdeki birkaç işlem seansında ATOM fiyatının 8,9 seviyesine ulaşabileceğini dile getiren Maina, yukarı yönlü bir kırılma beklediğini belirtti. Maina, bu durumda ATOM fiyatının 10 doların üstüne çıkabileceğini vurguladı.

Popüler analist, ATOM fiyatının 5,88 dolar seviyesinin altına gerilemesi halinde bu senaryonun geçersiz olacağını dile getirdi. Analist, bu durumda aşağı yönlü bir eğilimin hala mümkün olduğunun anlaşılacağını sözlerine ekledi. 

Cosmos (ATOM) Fiyatı 10 Doların Üstüne Çıkabilecek mi?

Cosmos (ATOM) Fiyatı 10 Doların Üstüne Çıkabilecek mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)