Coin Rehberi

Cosmos Coin (ATOM) Yorum ve Tahminleri 2021

Kripto para sektörüne giriş yaptığı günden bu yana adından bahsettirmeyi başaran Cosmos hakkında uzmanların yorumları ve tahminleri büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bu yazımızda uzmanların yorum ve tahminlerinin yanı sıra Cosmos hakkındaki bilgilere ve güncel fiyat durumuna yer verdik…

Cosmos Coin (ATOM) Nedir?

Cosmos Coin, Blockchain ağları arasında bir bağlantı yaratma amacı ile kurulan Cosmos ekosistemine ait bir kripto para birimidir. Kullandığı BFT Proof of Stake sistemi ile merkezi olmayan finans uygulamaları, sosyal medya gibi birçok işlem yüksek hızda gerçekleştirilebiliyor.

Cosmos Coin (ATOM) Yorum

Cosmos Coin, birçok varlık tarafından kullanılan ve ölçeklendirilebilirlik sorunları ile bilinen Proof of Work sistemi yerine BFT Proof of Stake konsensüsüne yer vermiş durumda. Bu da ağ üzerinde yapılacak her türlü işlemin saniyeler içerisinde gerçekleşebilmesini sağlıyor. Günümüz hayatında hızın öneminin ne kadar fazla olduğunu düşündüğümüzde Cosmos Coin’in de kullanıcılarına nasıl bir kolaylık sağladığını görebiliriz.

Analistlerden Cosmos Coin (ATOM) Yorumları

Analistlerin Cosmos Coin hakkında yaptıkları yorumlarda, içerisinde bulunduğu rallinin diğer altcoinlere de sirayet edebileceğinden bahsediyorlar. Özellikle Algorand’in de Cosmos ile doğru orantılı olarak bir rallide bulunabileceğinden bahseden analistler, yakın zamanda ise Bitcoin’in yaşayacağı dalgalanmalar sonucunda Cosmos’un geri plana düşebileceğini söylüyorlar.

Cosmos Coin (ATOM) Yorum ve Tahminleri 2020

TradingView ATOMUSD: https://www.tradingview.com/symbols/ATOMUSD/

1 Cosmos Coin (ATOM) Kaç TL?

1 Cosmos Coin (ATOM) şu sıralarda 210,30 Türk Lirası değeri ile işlem görüyor.

Cosmos Coin (ATOM) Yükselir mi?

Cosmos Coin geleceği hakkında kesin bir tahmin yapmanın mümkün olmadığı şu dönemde, analistlerin Bitcoin’in yaşayacağı dalgalanmaları hedef göstermesini dikkate alabiliriz. Bu dalgalanmalar sonucunda Cosmos Coin’in de içerisinde bulunduğu birçok altcoinin geri plana atılabileceğini belirten analistler, Cosmos Coin hakkında temkinli olunması gerektiğini belirtiyorlar.

Cosmos Coin (ATOM) Güvenilir mi?

Cosmos Coin güvenilir bir kripto para birimi olduğunu söylememiz mümkün. Ancak, projenin kurucusu Jae Kwon ve geliştirici şirket Tendermint’in baş ismi Zaki Manian arasında gerçekleşen yönetimsel tartışmalar, güvenilirliği hakkında soru işaretleri oluşmasına neden olmuştu. Bu tartışmalar sonucunda Manian’ın projeden ayrılması ise soru işaretlerini şimdilik ortadan kaldırmış gibi duruyor.

Son Dakika Cosmos Coin (ATOM) Haberleri

Cosmos Coin (ATOM) hakkında çıkan son dakika haberlerinden bazılarını sizler için sıraladık:

Cosmos’da Beklenen Ayrılık Gerçekleşti

Bir süredir gündemi meşgul eden tartışmaların ardından beklenen ayrılık gerçekleşti ve Zaki Manian, projeden ayrılacağını açıkladı.

Cosmos ağının geliştiricisi Tendermint şirketinin başında bulunan Zaki Manian, Cosmos’tan ayrılacağını resmen açıkladı. Verdiği röportajda ayrılığı duyuran Manian, Cosmos hakkındaki çalışmalarını sürdüreceğini de belirtti. Projenin kurucusu olan Jae Kwon’un yönetimi ile ilgili suçlamalarda bulunduktan sonra, onun istifa etmesi adına girişimlerde bulunan Manian, bu girişimlerinin sonuçsuz kalması sonucunda istifa etme yoluna gitti. Bu kararı almayı hiç istemediğini belirten Manian, yine de başka bir çözüm yolunun kalmadığını söyledi.

Cosmos Coin (ATOM) Yorum ve Tahminleri 2020

Coinbase Haberi, Cosmos’u Hareketlendirdi

Son dönemin popüler kripto para birimleri arasında yer alan Cosmos, ünlü kripto para borsası Coinbase tarafından yayınlanan duyuru sonrasında yükseliş yaşadı.

Coinbase borsasının, Cosmos Coin sahiplerinin de staking yapabileceklerini açıklamasının ardından, Cosmos fiyatı önemli derecede artış gösterdi. Proof of Stake konsensüsü ile tasarlanan Cosmos Coin, Coinbase’in staking hakkı verdiği varlıklar arasında yerini aldı. Bu haberin ardından ise Cosmos, yüzde 10’luk bir yükseliş ile günü kapattı.

Cosmos Coin (ATOM) Fiyatı

Cosmos Coin (ATOM) fiyatının, 23,12 USD olduğunu görüyoruz. Ülkemizin para birimi Türk Lirası cinsinden ise 191,30 TL’lik değere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Cosmos Coin (ATOM) Grafiği

Cosmos Coin (ATOM) Yorum ve Tahminleri 2020

https://coinmarketcap.com/currencies/cosmos/

Cosmos Coin’in, piyasaya adımını attığı 15 Mart 2019 tarihinden bu yana oldukça aktif bir grafiğe sahip olduğunu görüyoruz. Güçlü bir şekilde piyasalara giren ancak, kısa bir süre sonra değeri azalan Cosmos Coin’in, günümüze kadar birçok iniş çıkış yaşayarak piyasalarda yer aldığını belirtebiliriz.

“Electroneum (ETN) Nedir? Nasıl Alınır?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/electroneum-etn-nedir-nasil-alinir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 23 Puan: 4.7]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu