Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Craig Wright: Bitcoin’i 1.000 dolara düşürürüm!

ABONE OL:

Son zamanlarda yaptığı yorumlar ve Bitcoin’in yaratıcısı olduğu iddiaları ile gündemde olan Craig Wright, bugün yeni bir tweet atarak kripto para madencilerini ve yatırımlarını tehdit etti. Çok fazla Bitcoin satabilecek oldukların ve bu sayede 1.000 dolara kadar düşüşe sebep olabilecek olduklarını açıklayan Craig Wright, madencilerin dikkatli olmasını ve hemen hareket etmemeleri uyarısında bulundu.

Bitcoin konusunda yaptığı yorumlar ve bir süredir hakkında ortaya atılan iddialardan dolayı basında sık sık dikkat çeken Craig Wright açıklamasından dolayı koin sahiplerinin tepkisini çekti.

eğer madenciler ve yatırımcılar gereken dikkat ve önemi gösteremezler ise biz bu durumda bitcoin fiyatının 1.000 dolara kadar düşürmekten bir an bile olsa çekinmeyiz. bu bizim elimizde olan ve her an yapabilecek olduğumuz bir şey, bu sayede bitcoin 1.000 dolara düşer ise bizi etkilemez ama piyasayı etkiler.

-Craig Wright-

Açıklamalar sonrasında Bitcoin satışlarının hızlandığı ve %1 oranında değer kaybı daha eklendiği görülürken, piyasa hacminin zaten düşük olması, koin sahiplerinin düşüşlere bir süredir anlam veremediklerine ek olarak bugün mevcut düşüşlerin eklenmesi sonucunda olan mevcut güvenleri de boşa çıktı. Bitcoin fiyatındaki düşüş %11 seviyesinin üzerine çıktığından dolayı piyasada olan yatırımcılar, karar vermek konusunda bir süre daha bekleyip beklememe konusunda kararsız kalmıştı ki Craig Wright tarafından yapılan bu açıklama ”satış” yolunun daha fazla tercih edilmesine sebep oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin fiyatı dengelendi

Craig Wright eğer dediğini yapar ve Bitcoin 1.000 dolara düşer ise bundan sonra çok daha fazla popüler olacağı kesin. Ancak nereye kadar popüler olacağı ve bu tehditleri dolayısı ile yatırımcıların kendisine bir yanıt verip veremeyecek olduklarını piyasada yaşanacak olan büyük ve dikkat çekici olabilecek olan tüm gelişmeler belirleyecek.

Craig Wright’ın açıklamalarına inanmayanların oranı da bu süre içerisinde arttı.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu