Kripto Para Haberleri

Cryptocurrency Piyasa Değerine Genel Bakış

ABONE OL:

Kripto para piyasasının değeri artmaya devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum desteği ile birlikte bu hafta 2 trilyon doları geçtiğini söyleyebiliriz. Pazartesi gecesi bu rakam ile karşı karşıya geldik fakat Salı günü piyasa değerinin 1.99 trilyon’a gerilediğini de unutmamak gerekiyor. Peki piyasanın bu denli kıymetli olması ve değerini her geçen gün biraz daha arttırıyor olmasının en önemli nedeni nedir?

Eğer çevrenizdeki insanların sohbetlerine kulak kesilirseniz bunun nedenini sizler de gayet iyi anlamış olacaksınız. Binlerce ve hatta milyonlarca insan yeni bir umut kapısı arayışına girmiş durumda ve bitcoin ile birlikte alt koinler de bu bağlamda tercih edilebilecek seçeneklerden biri haline geliyor.

İnsanlar kısa yoldan para kazanmak adına borsaları tercih ediyor ve dijital varlıkların değeri de her geçen gün artıyor. Bunun yanı sıra kurumsal yatırımların artması da piyasa değerini daha güçlü hale getiriyor. Ön görülerimiz, bu rakamın yıl sonunda çok daha fazla artacağı yönünde çünkü kripto paralar her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ve daha fazla yatırımcı kazanıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para piyasalarında hareketli hafta geride kalıyor

Apple ile Eşdeğer

Apple, sektörün en köklü firmalarından biri ve şirket değerine bakıldığında kripto para piyasası ile aynı değere sahip olduğunu görebiliyoruz. Kripto para piyasası için yeni sıfatını kullanmak mümkün ve en azından Apple’dan daha köklü değil bunu biliyoruz. Peki kısa süre içerisinde Apple gibi dev bir marka ile nasıl aynı seviyeye geldi?

Az önce de dile getirdiğimiz gibi insanlar kısa süre içerisinde bu borsayı benimsedi ve dijital varlıklar ile daha yakından ilgilenmeye de devam ediyorlar. Hal böyle olunca yatırımların ve yatırımcıların sayısı da günden güne artıyor. Bu artış ile birlikte piyasa değeri de doğru orantılı olarak artacaktır.

Az önce de dile getirdiğimiz gibi yakın gelecekte geleneksel piyasaların önüne geçecek ve milyonlarca insan da yatırım yapmak için dijital varlıkları kullanacaktır. Sert yükseliş ve düşüşler ile birlikte daha heyecan verici bir piyasa olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu