Cryptopia: Bize 10 gün süre verildi

1 Dakikada Okunabilir


Yeni Zelanda’nın kripto para birimi borsası olan Cryptopia, ilk tasfiye raporuna ilişkin bir güncelleme olduğu ile ilgili yeni açıklama yaptı.

Borsa, Yeni Zelanda Mahkemesi’nin raporu sunmak için on gün kadar süre verdiğini ve tarihin 4 Haziran 2019 tarihine kadar sunulması konusunda hak sunulduğunu açıkladı.

Resmi Twitter tanıtıcısında açıklama yapan Yeni Zelandalı kripto para birimi borsası şöyle dedi:

Yeni Zelanda Mahkemesi, ilk Cryptopia Ltd Liquidators raporunda 10 iş günü uzatma kararı verdi. Şimdi 4 Haziran’da rapor sunulacak ve sunulduğunda Yeni Zelanda ilgili web sitesinde yayınlanacak.

Twitter kullanıcısı Sean Crypto Phillips,

Tasfiye memurlarının kripto paraların Criptopya’nın genel varlıkları değil, güvende tutulan fonlar olduğunu anladıkları için tam ve dönüşümsüz olarak iade edilmeleri gerektiğini umuyorum. Ayrıca, bakiyem bozulmamış olsa da, Huobi’ye gönderilen miktarlar konusunda ilgileneceğim.

Kripto para borsasının internet sitesi şuanda bakım modunda ve asla erişime izin verilmiyor. Hesaplarda ekran görüntüsü bile alınamayacak olduğunu belirten kripto para borsasının bu konuda neler yapacak olduğu ve mahkeme tarafından nasıl karar verilecek olduğu da ülke adına ve ülkenin kripto para sahipleri için çok önemli.

2019 yılının ilk siber saldırıya uğrayan ve sonucunda milyonlarca dolarlık fon çaldıran kripto para borsasının yakın zamanda tamamen tasfiye sürecine girmesi ile birlikte kripto para yatırımcıları ciddi zorluklar yaşadı ve paralarını geri alamama kaygısı bir süredir devam etmekte.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!