Madencilik Rehberi

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Kripto para borsasının günden güne gelişmekte olduğunu ve yaygınlaştığını görmekteyiz. Bu gelişime bağlı olarak da bu borsaya katılmanın yeni yolları sürekli ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Cryptotab Browser yolu ile BTC kazanma… Bir tarayıcı kullanarak BTC kazanabilmek gerçekten kulağa ilginç geliyor değil mi? İşte bu yazımızda hem Cryptotab Browser’ı sizlere tanıtacağız hem de nasıl BTC kazanabileceğinizi sizlere aktaracağız.

Cryptotab Browser Nedir?

Cryptotab Browser, dünya üzerinde madencilik özelliği bulunan ilk tarayıcıdır. Günümüzde 10 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan bu tarayıcı, 150 binden fazla uzantı ile geliştirilebilir ve yerleşik bir madencilik sistemine sahiptir.

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Ne İşe Yarar?

Cryptotab Browser, bizlere herhangi bir işlem yapmadan BTC madenciliği yaparak kazanç sağlıyor. Oldukça güçlü bir yerleşik madencilik algoritması bulunan Cryptotab Browser, bilgisayarımızdaki kaynaklardan çok daha güçlü faydalanıyor ve sadece arka planda çalışarak BTC kazanmamıza yardımcı oluyor. Peki bu tarayıcı nasıl kullanılıyor? Gelin bunun cevabını da bir sonraki alt başlığımızda inceleyelim…

Cryptotab Browser Nasıl Kullanılır?

Cryptotab Browser kullanıcısı olmak için, öncellikle uygulamayı bilgisayarımıza indirmemiz gerekiyor. Bir dakikadan daha az zamanınızı alacak bu işlemi gerçekleştirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Programı kurmamızın ardından e-posta adresimiz ile sisteme tanımlamamızı gerçekleştiriyoruz. Ardından karşımıza gelen pencerenin sağ üst tarafında bulunan ‘Mining’ kısmını ‘Max’ seviyesine getirerek çalıştırıyoruz. Artık biz de bu tarayıcı kullanmaya hazırız.

Google Chrome alt yapısını kullanmasından dolayı, alışkanlık kazanmamızın oldukça kolay olduğu bu tarayıcı sayesinde hem günlük kullanımlarımızı yapıyor hem de bir yandan BTC kazanabiliyoruz.

Cryptotab Browser ile BTC Madenciliği

Cryptotab Browser, normal bir tarayıcıdan BTC madenciliği yapabilmesi sayesinde ayrılıyor. Buna ek olarak, hiçbir işlem yapmamızın gerekmemesi ve arka planda bunu kendi kendine yapması da oldukça ilgi çekici… Google Chrome alt yapısını kullandığı için, alışması bir hayli kolay olan bu tarayıcı, bir o kadar da hızlı işlem gerçekleştiriyor. Aynı zamanda, Google hesabımız ile giriş yaptığımızda, Chrome’da kullandığımız ayarları aktarma imkanımız bulunuyor.

BTC cüzdanımızı eşleştirmemizin ardından, günlük yaşamda yaptığımız aramaları bu tarayıcı üzerinden yaparak kazanç sağlayabiliyoruz. Yerleşik bir madencilik algoritması bulunan Cryptotab, biz internette dolanırken, geri planda bize BTC kazandırıyor.

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Nasıl Üye Olunur?

Cryptotab Browser kullanıcı olmamız için herhangi bir üyelik alma ihtiyacımız bulunmuyor. Tarayıcıyı bilgisayarımıza veya mobil cihazımıza indirmemizin ardından Google hesabımız ile giriş yaparak hemen Cryptotab Browser üyesi olabiliyoruz.

Cryptotab Browser Para Çekme İşlemi

Peki Cryptotab Browser üzerinden nasıl para çekiliyor? Bu işlem için izlenmesi gereken adımları sizler için şu şekilde sıraladık:

 • Öncelikle para çekme işlemi yapabilmemiz için bir Bitcoin cüzdanımızın bulunması gerekiyor.
 • Bunun yanı sıra çekim işlemini gerçekleştirebilmemiz için hesabımızda minimum 0,00001 BTC bulunması isteniyor. Bu değere düzenli olarak tarayıcı 4-5 saat çalıştırarak ulaşabiliriz.
 • Hedeflediğimiz tutara ulaştıysak ve çekim işlemine hazırsak, tarayıcının sağ üstündeki üç çizgi simgesine tıklıyoruz.
 • Burada bakiye bilgilerimizi göreceğiz. Yine burada bulunan ‘Withdraw BTC’ butonuna basarak, BTC cüzdan bilgilerimizi giriyoruz ve çek tuşuna basarak işlemlerimizi tamamlıyoruz.
 • Paramızın hesabımıza geçmesi ise 12 saat içerisinde olabileceği gibi yoğunluğa bağlı olarak bu süre 24 saate de çıkabilir.

İşte Cryptotab Browser’dan para kazanmak kadar para çekmek de bu kadar kolay. Elbette bu uygulama bizlere milyonlar kazandırmayacak, fakat günlük hayatta tarayıcı kullanmak hepimizin rutini olduğu için buradan pasif bir gelir sağlayabiliriz.

Cryptotab Browser Nasıl İndirilir?

Cryptotab Browser indirmek için ana sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır. Cryptotab Browser ana sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda burada iOS ve Android uyumlu mobil uygulamalara ait linklere de ulaşabilir ve hemen Cryptotab Browser kullanıcısı olabilirsiniz.

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Eklentisi

Cryptotab Browser’ı indirerek ana tarayıcımız yapabileceğimiz gibi Google eklentisi olarak da kullanmamız bize seçenek olarak sunulmuş. Bu işlemi yapmak için Google Web Mağazası’na giderek Cryptotab eklentisini indirmemiz yeterli oluyor. Eklentiyi Google tarayıcımıza kurmamız ile beraber madenciliğe hemen başlayabiliyoruz ve Google Chrome açık kaldığı süre boyunca bizim için madencilik yapmaya devam ediyor.

Cryptotab Browser Kazanç Hesaplama

Crytotab Browser kazancımızı hesaplayabilmemiz için buraya tıklamamız yeterli olur. Yönlendirildiğimiz sayfada kaç arkadaşımızı getirdiğimize ve yönlendirdiğimize bağlı olarak kazancımızı hesaplamamızı sağlayacak bir eklenti bulunuyor. Bu sayede kolaylıkla kazanç hesaplama işlemimizi gerçekleştirebiliriz.

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Pro Özellikleri

Cryptotab Browser’ın özel bir versiyonu olan Crytotab Browser Pro sayesinde bazı özelliklere erişim imkanımız oluyor. Bu özellikleri sizler için şu şekilde listeledik:

 • Cloudboost ile daha hızlı madencilik imkanı
 • Pil gücünü boşa harcamadan, sunucuya bağlı madencilik
 • Kripto paralarınızı saklamak ve çekmek için hızlı erişim imkanı
 • Çekim işlemlerinin limitsiz ve ücretsiz olması
 • Farklı kullanıcılar için ayrı profil kullanma imkanı
 • Herkese açık Wi-Fi için korumalı profil imkanı
 • Teknik destek imkanı

Siz de bu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız buraya tıklayarak hemen Cryptotab Browser Pro’ya ulaşabilirsiniz.

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Hile Mevcut mu?

Cryptotab Browser için internette dolaşan, hız arttırdığını ve daha fazla kazanç sağladığını iddia eden bir takım hileler olduğunu görüyoruz. Ancak, bunların ne kadar güvenilir olduğu konusunda soru işaretleri de var. Biz, Cryptotab’in sunmuş olduğu fırsatların oldukça yeterli olduğuna inandığımız için bu hilelere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Cryptotab Browser Üyelik İptali

Cryptotab Browser kullanmak için tarayıcıya Google hesabımız ile giriş yapmamızın yeterli olacağını belirtmiştik. Eğer artık bu uygulamayı kullanmak istemiyorsak, tarayıcı üzerinden hesabımızdan çıkış yapmamız ve tarayıcı bilgisayarımızdan veya mobil cihazımızdan kaldırmamız yeterli olur. Aynı şekilde eğer Crytotab’i eklenti olarak kullanıyorsanız, bu eklentiyi kaldırmanız yetecektir.

Cryptotab Browser Nedir? BTC Nasıl Kazanılır?

Cryptotab Browser Cloudboost

Cloudboost’u, Cryptotab’in özel bir sürümü olan Cryptotab Browser Pro ile elde edebileceğimiz bir özellik olarak tanımlayabiliriz. Bu özellik, daha hızlı madencilik ile daha fazla kazanç elde etmemizi sağlıyor.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün