Coin Rehberi

Curve Dao Token (CRV) Yükselir mi? CRV Coin Geleceği 2021

Curve Dao Token (CRV) Nasıl Alınır?

Curve Dao Token (CRV), merkeziyetsiz bir borsa olan Curve’ün kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Merkeziyetsiz finans sektörüyle birlikte önemli ölçüde gelişme gösteren Curve, likidite yönetimi kapsamında otomatik piyasa yapıcı kullanıyor.

Kazançlarını risksiz bir şekilde maksimum seviyeye çıkarmayı hedefleyen ve likidite madenciliğine katılan herkesin gereksinimlerine yanıt veren Curve, derin likidite ve düşük slipaj bekleyen sabit coin yatırımcıları ve likidite sağlayıcıları arasında giderek daha popüler bir hale geliyor.

İlgili İçerik: Curve Dao Token (CRV) Nedir? Nasıl Alınır?

2020 yılının başlarında hayata geçirilen Curve borsasının, CRV tokenlerinin piyasaya sürülmesiyle beraber daha çok kâr elde ettiğini söyleyebiliriz. Peki, CRV satın almak için hangi adımları takip etmeniz gerekiyor?

CRV satın almak için Huobi Global borsasını tercih edebilirsiniz. Fakat doğrudan Türk Lirası ile işlem yapmanız mümkün değil. Huobi Global borsasındaki hesabınıza USDT, ETH, BTC veya HUSD yatırmanız şart. Diyelim ki hesabınıza USDT yatırdınız. Bu aşamadan sonra sırasıyla “Spot İşlemler” ve “Borsa” seçeneklerine tıklayın.

USDT paritesini seçin. “CRV” seçimini yaptıktan sonra ne kadar CRV satın almayı düşündüğünüzü yazın. En altta bulunan “Buy CRV” butonuna basın. Böylece CRV satın almak için gerekli tüm adımları tamamlamış olacaksınız. Şimdi yapmanız gereken tek şey ise alım emrinizin yerine getirilmesini beklemek. Alım emriniz yerine getirildiğinizde cüzdanınızda CRV varlıklarınızı göreceksiniz.

Curve Dao Token (CRV) Yükselir mi? CRV Coin Geleceği 2021

Curve Dao Token (CRV) Hangi Borsalardan Alınır?

Curve Dao Token (CRV) satın almak için kullanabileceğini aktardığımız Huobi Global borsasında işlem hacminin CRV/USDT çiftinde yoğunlaştığı görülüyor. Söz konusu borsa, ayrıca CRV/BTC, CRV/ETH ve CRV/HUSD gibi işlem çiftlerini de sunuyor. Öte yandan, Coinbase Exchange ve Gate.io gibi kripto para borsalarını CRV alımı için tercih edebilirsiniz. Bunlar haricinde CRV, şu borsalarda listeleniyor:

 • Uniswap
 • Gemini
 • KuCoin
 • Kraken
 • FTX
 • Bittrex
 • Bitstamp
 • Poloniex
 • OKEx
 • SushiSwap
 • Crypto.com Exchange
 • WazirX
 • 1inch Exchange
 • CoinEx
 • BitMart
 • Hoo
 • BiONE

Curve Dao Token (CRV) Yükselir mi?

Curve Dao Token (CRV) yükselir mi? sorusu ile yazımıza devam ederken, CRV yatırımı yapmayı düşünenlere yardımcı olmak için farklı tahminleri paylaşacağız.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 2022 yılında 3,54 dolara ulaşacağı öngörülürken, 2023 yılında 4,45 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2024 yılında 5,32 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 2025 yılında 6,28 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 2026 yılında ise 7,43 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Curve DAO Token (CRV) Hangi Borsalarda Var?

Wallet Investor, Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 1 yıl içerisinde 2,595 dolara ulaşabileceğini ifade ederken, 5 yıl içerisinde 5,972 dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor.

Gov Capital, Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 1 yıl içerisinde 2,545 dolara kadar yükselebileceğine dikkat çekerken, 5 yıl içerisinde 4,042 dolara ulaşabileceğini aktarıyor.

Curve Dao Token (CRV) Geleceği 2021

Curve Dao Token (CRV) geleceği nasıl olacak? 2021 yılının sonuna kadar Curve Dao Token (CRV) fiyatı düşecek mi yoksa yükselecek mi?

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 2021 yılının Eylül ayında ortalama 3,36 dolar, Ekim ayında ortalama 3,56 dolar, Kasım ayında ortalama 3,43 dolar ve Aralık ayında ortalama 3,05 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

İlgili İçerik: Curve Dao Token (CRV) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre ise Curve Dao Token (CRV) fiyatının, 2021 yılının Eylül ayında ortalama 2,49 dolar, Ekim ayında ortalama 2,39 dolar, Kasım ayında ortalama 2,24 dolar ve Aralık ayında ortalama 2,42 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

Curve Dao Token (CRV) Yükselir mi? CRV Coin Geleceği 2021

Curve Dao Token (CRV) Yorum 2021

Bitcoin (BTC) fiyatının Mayıs ayının sonlarında 30,000 dolara kadar gerilemesinin DeFi protokollerini olumsuz yönde etkilediğini hatırlayalım. Curve Dao Token (CRV), BTC fiyatında gerçekleşen düşüş nedeniyle yaklaşık yüzde 70 oranında değer kaybetti.

Fakat CRV, ilerleyen süreçte olumlu teknik verilerle beraber yeniden toparlanma sürecine girdi. Merkeziyetsiz finans sektöründe fiyatların en düşük seviyelere gerilemesinin yanı sıra Convex Finance duyurusunun gerçekleştirilmesi ve Ethereum (ETH) ağında gas ücretlerinin düşüşe geçmesi gibi gelişmeler üzerine CRV fiyatı yükselmeye başladı. CRV, Haziran ayının başlarında yaklaşık yüzde 160 değer kazandı.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Yükselir mi? DOGE Coin Geleceği 2021

Convex Finance duyurusunun, CRV fiyatındaki artışta büyük bir paya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yearn.finance ve Convex Finance platformlarının ciddi oranda CRV’ye bağlı olduğunu biliyoruz. İşlem hacminin artması, dolaşımdaki CRV arzının azalmasına yol açtı. Bu da daha fazla kazanç sağlamayı hedefleyen yatırımcıların CRV fiyatını yükseltmelerinin önünü açtı.

Merkeziyetsiz finans ekosistemi, ETH ağındaki gas ücretleri nedeniyle zarara uğradı. Fakat söz konusu ücretlerin düşüşe geçmesi, CRV fiyatını da olumlu yönde etkiledi.

Curve Dao Token (CRV) Grafiği 2021

Curve Dao Token (CRV), 2021 yılına 0,62 dolar ile başladı. Ocak ayının ortasında 1,19 dolara kadar yükselen Curve Dao Token (CRV), Şubat ayında 3,65 dolara ulaştı. Curve Dao Token (CRV), 16 Nisan’da 4,65 dolara kadar yükselirken, kripto para piyasasında yaşanan çöküş nedeniyle 23 Mayıs’ta 1,07 dolara kadar geriledi.
Haziran ayının başında yeniden 2,90 dolara ulaşan Curve Dao Token (CRV), daha sonra düşüş trendine girdi.

Curve Dao Token (CRV), belirli bir süre boyunca 2 doların altında işlem görmesinin ardından 10 Ağustos’ta tekrar 2,07 doları gördü. Curve Dao Token (CRV), şu anda dolar seviyesinde.

Curve Dao Token (CRV) Kaç TL?

Curve Dao Token (CRV), şu anda TL’den işlem görüyor. CRV, tüm zamanların en yüksek seviyesine 518,82 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 2,84 TL olarak kayıtlara geçti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu