Anasayfa Sektörel CZ, Ünlü Ekonomisti Binance Logosunu Kullanmakla Suçladı!

CZ, Ünlü Ekonomisti Binance Logosunu Kullanmakla Suçladı!

Sektörel

Binance CEO'su Changpeng Zhao, ekonomist Nouriel Roubini'yi Binance logosunu kullanmakla suçladı.

CZ, Ünlü Ekonomisti Binance Logosunu Kullanmakla Suçladı!

Binance CEO'su Changpeng Zhao; Dr. Doom olarak da bilinen İran asıllı Amerikalı ekonomist Nouriel Roubini'yi, Binance logosunu izinsiz kullanmakla suçladı.

Roubini, Binance CEO'sunu ve kriptoyu her zaman eleştirdi ve kriptonun "dolandırıcılık" olduğuna inandı. Söz konusu isim, son olarak bir security token piyasaya sürdü. 

Binance CEO'su, Roubini'ye "Utanmaz" Dedi

Binance CEO'su, FTX krizi sırasında kendisini piyasa manipülasyonuyla suçlamasına rağmen web sitesinde Binance logosunu kullandığı için ekonomist Roubini'yi "utanmaz" olarak nitelendirdi.

Bazı insanlar utanmaz. Bir yıl önce Binance'e alenen saldırdıktan sonra şimdi bir token çıkarıyor ve Binance logosunu izinsiz olarak web sitesine koyuyor.

CZ, Ünlü Ekonomisti Binance Logosunu Kullanmakla Suçladı!

Roubini, kripto piyasasında büyük tasfiyeleri ve iflasları tetikleyen FTX'in çöküşünden sonra Binance CEO'sunu yürüyen bir saatli bomba olarak adlandırmıştır. Kripto para piyasasını dolandırıcılık olarak değerlendiren Roubini, kripto para birimlerinin 99'unun dolandırıcılık olduğuna ve herhangi bir temel değerden yoksun olduğuna inanıyor.

Fakat Roubini, şimdi ABD dolarına alternatif olarak hareket etmeyi amaçlayan tokenize bir finansal aracın geliştirilmesine yardımcı oluyor.

BlackRock, Fidelity Investments ve Invesco gibi geleneksel finans devleri spot Bitcoin ETF ile kripto kullanımını değerlendirirken, kurumsal yatırımcılar ve aile ofisleri Bitcoin'e yatırım yapmak istiyor.

Ernst & Young'ın küresel blockchain lideri Paul Brody, kripto para birimlerine, özellikle de Bitcoin'e perakende ve kurumsal yatırımcılardan çok fazla talep olduğunu söyledi.

ABD Kongresi de kripto ile ilgili bir düzenleyici çerçeve planlıyor ancak SEC'in kripto endüstrisine yönelik yaklaşımı kripto düzenlemesi konusundaki tartışmaları yavaşlatıyor.

Kaynak: CoinGape

CZ, Ünlü Ekonomisti Binance Logosunu Kullanmakla Suçladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar