Anasayfa Altcoin CZ'nin İstifası Etkilemedi! Bu Altcoin Yakında Roketleyebilir...

CZ'nin İstifası Etkilemedi! Bu Altcoin Yakında Roketleyebilir...

Altcoin

Changpeng Zhao'nun Binance CEO'luğundan istifa etmesinin ardından beklenen düşüş gelmedi. BNB fiyatı yakında 310 dolar seviyesine ulaşabilir.

CZ'nin İstifası Etkilemedi! Bu Altcoin Yakında Roketleyebilir...

Changpeng Zhao'nun Binance CEO'luğundan istifa etmesinin ardından BNB fiyatının düşeceği korkusu vardı ancak söz konusu altcoin yerini korumayı başardı.

BNB fiyatı son yedi günde yüzde 6’dan fazla arttı. Kripto para biriminin fiyat tablosunda umut verici bir yükseliş modeli oluştuğunda işler daha da iyi hale gelebilir.

BNB'nin Fiyat Hareketi Sağlam Görünüyor

CoinMarketCap'e göre; BNB fiyatı, geçen hafta yüzde 6'nın üzerinde artış gösterdi. Yazım sırasında 248,18 dolardan işlem gören BNB'nin piyasa değeri ise 37,6 milyar doların üzerindedir. 

Popüler bir kripto analisti olan Ali, 12 Aralık'taki bir tweet'te BNB'nin omuz baş omuz modeli oluşturabileceğine dikkat çekti. 

Ali, şu ifadeleri kullandı:

261 dolardaki boyun çizgisinin üzerinde kalıcı bir kapanış, yükseliş trendini ateşleyebilir ve BNB fiyatını 310 dolara doğru itebilir!

Bunun üzerine BNB fiyatının 261 dolara ulaşma olasılığını görmek için kripto para biriminin günlük grafiğine bakıldı. MACD, piyasada açık bir yükseliş eğilimi sergiledi.

Chaikin Para Akışı (CMF) da yakın geçmişte umut verici bir artış kaydetti. Fakat diğer göstergelerin birkaçı düşüş eğilimindeydi.

Örneğin; BNB fiyatı, Bollinger Bantlarının üst sınırına dokundu. Ek olarak Göreceli Güç Endeksi (RSI), nötr işaretin yakınına doğru güneye doğru giderek fiyat düzeltmesi olasılığını artırdı.

CZ'nin İstifası Etkilemedi! Bu Altcoin Yakında Roketleyebilir...

BNB'nin Ağ Etkinliği de Aynı Seviyede

Blockchain'in fiyat tablosu yeşil kalırken ağ etkinliği de yakın geçmişte bir miktar arttı. Artemis verilerine ilişkin analiz; BNB'nin günlük aktif adreslerinin, geçen ay boyunca sabit kaldığını ortaya çıkardı.

İlginç bir şekilde blockchain'in günlük işlemleri, 7 Aralık 2023'te keskin bir artış gösterdi ve bu da BNB'nin ağ kullanımında ani bir artış olduğunu gösteriyor. TVL arttıkça DeFi alanındaki durumu da iyi görünüyordu.

Kaynak: AMBCrypto

CZ'nin İstifası Etkilemedi! Bu Altcoin Yakında Roketleyebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik