Kripto Para HaberleriBlockchain Haberleri

Da Hongfei: Kripto paralar çok fazla kısıtlamaya maruz!

NEO (Antshares) platformu kurucusu Da Hongfei, kripto paralar ve Blockchain teknolojisinin çok fazla finansal kısıtlamayla karşı karşıya kaldığını iddia etti. NEO (Antshares) platformu kurucusu Da Hongfei, kripto paralar için son derece finansal engeller olduğunu ve bu engeller dolayısı ile son derece fazla kripto paraların gelişiminin önünde engeller olduğunu açıkladı.

kripto paralar ve blockchain teknolojisi üzerinde bir takım finansal baskılar var ve bu baskılar dolayısı ile kripto para piyasaları sürekli olarak bir takım engeller ile karşı karşıya kalıyor. benzer olarak blockchain teknolojisi de bir takım baskılar dolayısı ile yeterince ilgi göremiyor ve bunun sonucunda kripto para sahipleri yeterince iyi sonuçlar elde edemiyorlar. blockchain teknolojisinin önünde olan engeller kaldırılmalı ve bu finansal engeller önlem olarak lanse edilmemesi gerekiyor.

-NEO (Antshares) platformu kurucusu Da Hongfei*-

Kripto paralara ne kadar engel uygulanıyor?

Kripto paralar için uygulanan engeller son derece fazla olabilecek olduğu kadar, bazı alanlarda ise hiç engel bulunmuyor. Engel bulunmayan alanlar siber saldırganlar ve kötü niyetli kişiler tarafından yalan ve yanlışlar ile insanları kandırabilecek şekilde kullanılıyor. NEO (Antshares) platformu kurucusu Da Hongfei, açıklamasında bu engeller konusunda net olarak açıklama yapmadığından dolayı hangi alanlarda engeller uygulandığı anlaşılamazken, bakıldığı zaman yasal bir takım engeller uygulayan ülkeler olduğu kadar, yasal engellerin olmadığı ülkelerde mevcut. Ve bu ülkelerin sayısı son derece fazla olduğundan dolayı seçenekleri değerlendirmek durumunda kripto paraların yasal olarak sorunlar yaşamadığı Malta, ABD ve benzeri ülkelerde aktif olarak kripto para şirketleri ve zincir teknolojisi ile ilgili olan şirketlerin sayısı oldukça fazla.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu