Coin Rehberi

Dai (DAI) Yükselir mi? DAI Coin Geleceği 2021

Dai (DAI) Nasıl Alınır?

Dai (DAI), merkeziyetsiz bir sabit coindir. Söz konusu sabit coin, Ethereum (ETH) cinsinden teminatlandırılmış borçla destekleniyor. Dai (DAI), sözleşmelerde yer alan diğer kripto varlıkları kilitliyor. Bu şekilde ABD dolarına sabitlenişini devam ettiriyor. Maker Protokolü vasıtasıyla merkeziyetsiz özerk bir organizasyonun yönettiği Dai (DAI), teminat destekli bir varlık olmasıyla dikkat çekiyor. Dai (DAI), yüksek volatiliteye çözüm bulmayı hedefliyor.

Maker Protokolü’nde bulunan kasaya teminat varlıklarını yatıran kullanıcılar, bu şekilde Dai (DAI) oluşturabiliyor. Sonuç olarak dolaşıma Dai (DAI) giriyor. Söz konusu protokol, bu süreci sıkıntısız ve güvenilir bir şekilde yürütüyor. Sabit coin olarak hizmet sunan ve yüksek volatilitenin üstesinden gelmeye çalışan Dai (DAI), direkt olarak Türk Lirası ile satın alınamıyor. Peki, Dai (DAI) satın almak için ne yapmanız gerekiyor?

İlgili İçerik: Dai (DAI) Nedir, Nasıl Alınır?

Dai (DAI) satın almak için Binance borsasının ana sayfasında bulunan “Kripto Al” seçeneğine tıklayın. Daha sonra da “Kredi/Banka Kartı”nı seçin. Yeni açılan sayfada kaç Türk Lirası ile işlem gerçekleştirmek istediğinizi belirleyin. Coin bölümünden de USDT’yi seçin. USDT satın aldıktan sonra “Al-Sat” seçeneğinin ön izlemesini yapmanız gerekiyor.

Bu aşamadan sonra “Klasik” seçeneğine tıklayıp, sağ üst köşede bulunan “USDT”yi seçin ve arama çubuğuna “DAI” yazın. “DAI/USDT” işlem çiftini seçin. “DAI Satın Al” bölümüne gelip ne kadar DAI satın almak istediğinizi yazın. Söz konusu süreci tamamladıktan sonra işlemlerinizi onaylayın. DAI satın almak için bu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Dai (DAI) Yükselir mi? DAI Coin Geleceği 2021

Dai (DAI) Hangi Borsalardan Alınır?

Dai (DAI) satın almak için Binance borsasını kullanabileceğinizi ifade ettik. DAI, merkeziyetsiz bir borsa olan Uniswap borsasında da listeleniyor. DAI, Binance ve Uniswap dışında şu borsalarda da bulunabiliyor:

 • Coinbase Exchange
 • Kraken
 • Gemini
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Bithumb
 • Bitfinex
 • FTX
 • Gate.io
 • Bittrex
 • Liquid
 • Poloniex
 • OKEx
 • Crypto.com Exchange
 • ProBit Global

Dai (DAI) Yükselir mi?

Dai (DAI) yükselir mi? sorusuna yanıt arıyorsanız şimdi paylaşacağımız tahminlere bakabilirsiniz.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Dai (DAI) fiyatının, 2022 yılında 2,24 dolara ulaşacağı öngörülürken, 2023 yılında 2,8 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2024 yılında 3,23 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Dai (DAI) fiyatının, 2025 yılında 3,78 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Dai (DAI) fiyatının, 2026 yılında 4,68 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Dai (DAI) Yorum ve Tahminleri 2021

Wallet Investor, Dai (DAI) fiyatının, 1 yıl içerisinde 0,992 dolara gerileyebileceğini ifade ederken, 5 yıllık tahminlerini paylaşmıyor.

Gov Capital, Dai (DAI) fiyatının, 1 yıl içerisinde 1,682 dolara ulaşabileceğini belirtirken, 5 yıl içerisinde 5,718 dolara kadar yükselebileceğini aktarıyor.

Dai (DAI) Geleceği 2021

Dai (DAI), 2021 yılının Ağustos-Aralık döneminde nasıl bir yol çizecek?

Dai (DAI) fiyatı, Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 2,14 dolar, Eylül ayında ortalama 1,85 dolar, Ekim ayında ortalama 2,09 dolar, Kasım ayında ortalama 1,88 dolar ve Aralık ayında ortalama 1,83 dolar seviyesinde olabilir.

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre, Dai (DAI) fiyatının, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 1,28039 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,08833 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60048 dolar olarak ifade ediliyor. Dai (DAI) fiyatının, Eylül ayında ortalama 1,28053 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 1,08845 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60067 dolar olarak belirtiliyor.

İlgili İçerik: Dai (DAI) Hangi Borsalarda Var?

Dai (DAI) fiyatının, Ekim ayında ortalama 1,28072 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,08861 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60090 dolar olarak aktarılıyor. Dai (DAI) fiyatının, Kasım ayında ortalama 1,28096 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 1,08881 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60120 dolar olarak ifade ediliyor.

Dai (DAI) fiyatının, Aralık ayında ortalama 1,28124 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,08906 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60156 dolar olarak belirtiliyor.

Dai (DAI) Yükselir mi? DAI Coin Geleceği 2021

Dai (DAI) Yorum 2021

Dai (DAI), yüksek volatiliteye maruz kalmadan kazanç sağlamak ve güvenli bir limana sahip olmak için tercih edilebilecek bir sabit coin olarak ön plana çıkıyor Bu durum, söz konusu sabit coinin geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor. Yatırımcılar, Dai (DAI) gibi sabit coinlere her zaman talep gösteriyor.

2021 yılının ikinci çeyreğinin kazananları arasında Dai (DAI) de bulunuyor. İkinci çeyrekte yüzde 5 oranında büyüme kaydeden Dai (DAI), USDT’nin pazar payını daraltan varlıklardan biri oldu.

İlgili İçerik: Dai (DAI) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Dai (DAI) Grafiği 2021

Dai (DAI), sabit coin olduğu için genel olarak 1 ABD dolarına denk geliyor. Dai (DAI) gibi sabit coinlerin, piyasa koşullarından bağımsız olarak tek bir fiyatta tutunmaya çalıştıklarını biliyoruz.

18 Eylül 2020 tarihinde 1,14 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydeden Dai (DAI), 14 Haziran 2021 tarihinde ise 0,8935 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. Dai (DAI), şu anda dolardan işlem görüyor.

Dai (DAI) Kaç TL?

Dai (DAI), şu anda TL seviyesinde. DAI, tüm zamanların en yüksek seviyesine 9,71 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 7,60 TL olarak gerçekleşti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün