Anasayfa Analiz Decentraland vs The Sandbox: İlk Hangi Kripto 1 Dolara Ulaşır?

Decentraland vs The Sandbox: İlk Hangi Kripto 1 Dolara Ulaşır?

Analiz

Popüler metaverse tokenleri The Sandbox (SAND) vs Decentraland (MANA), önce hangisinin 1 dolara ulaşacağı oldukça merak ediliyor. İşte cevabı:

Decentraland vs The Sandbox: İlk Hangi Kripto 1 Dolara Ulaşır?

Kripto dünyasında üstünlük mücadelesi yeni bir şey değil. Decentraland (MANA) ile The Sandbox (SAND) arasındaki böyle bir rekabet uzun süredir devam ediyor. The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA), blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir dijital dünya biçimi olan metaverse'dür.

Bildiğiniz gibi Decentraland (MANA), ikisinden daha eskisi ve aynı zamanda 3D Blockchain Metaverse'ün öncüsüdür. Ancak ilginç bir şekilde The Sandbox (SAND), rakibi Decentraland'i (MANA) daha detaylı ve somut bir gelecek planı olarak görülüyor.

Fiyata gelince, The Sandbox (SAND) şu anda 24 saatlik işlem hacmi 382.027.695 $ ile 0,6919 $'dan işlem görüyor. Öte yandan Decentraland'in (MANA) şu anki fiyatı 0,6534 $ ve 24 saatlik işlem hacmi 400.996.034 $. Şu anda fiyatlarında neredeyse bir fark yok, o zaman önemli soru şu: Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) arasında 2023'te ilk olarak 1 dolara kim ulaşacak?

Decentraland (MANA): Boğa Koşusuna Doğru

Decentraland (MANA), Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir sanal gerçeklik platformudur. Dolayısıyla, Decentraland (MANA) tokeni bir ERC-20 tokenidir. MANA, Decentraland pazarında inşa edip para kazanabilecekleri arsalar satın almak için kullanılabilir.

Ocak 2023'teki Decentraland (MANA) oranları için kripto uzmanları, Decentraland'in (MANA) 2022'nin başındaki fiyat dalgalanmalarına göre ortalamanın 0,549945 dolar olmasını bekliyor. Sırasıyla minimum fiyat 0,49995 dolar ve maksimum fiyat 0,569943 dlar.

Decentraland (MANA): Boğa Koşusuna Doğru

Tahminler, Decentraland'in (MANA) 2022'de 0,4814 dolardan kapattıktan sonra Kasım 2023'e kadar 0,9792 dolara ulaşabileceği yönünde. Ayrıca Kasım 2023'te 0,03 dolar değerinde olacağı tahminleri de var.

Bir başka tahmin de Decentraland'in (MANA), GameFi'nin yaygın olması nedeniyle yükseliş trendinde ve bu yılın sonunda varlığın yaklaşık 6,0 $'a ulaşacağıdır.

The Sandbox (SAND): En Büyük Oynanarak Kazanılan Meta Evrenlerden Biri

The Sandbox (SAND), sanal varlıklar ve oyun deneyimleri yaratabileceğiniz ve bunlardan para kazanabileceğiniz bir oyun ekosistemi sunan merkezi olmayan bir metaverse veri deposudur. The Sandbox (SAND), çarpıcı sonuçlar üretebilecek eksiksiz bir dünya inşa etme geliştirme araçları paketi sunan VoxEdit ve Game Maker araçlarıyla oyuncuların arazilerinde istedikleri her şeyi inşa etmelerini kolaylaştırıyor.

The Sandbox (SAND) son 7 gündür iyi bir yükseliş trendinde. The Sandbox (SAND) son zamanlarda muazzam bir potansiyel gösterdi ve araştırmak ve yatırım yapmak için doğru fırsatı yarattı. Tokenin bir yıl içinde 4.616 $ olabileceği söyleniyor. Beş yıllık tahmini 28.124 dolardı.

The Sandbox (SAND): En Büyük Oynanarak Kazanılan Meta Evrenlerden Biri

2023 yılında beklenen The Sandbox (SAND) fiyatlarının teknik analizine göre The Sandbox'ın (SAND) minimum maliyeti 1,08$ olacak. The Sandbox (SAND) fiyatının ulaşabileceği maksimum seviye 1,26 dolar.

Decentraland (MANA) vs The Sandbox (SAND): Hangisi Daha İyi?

Şu anda hangi merkezi olmayan metaverse'ün daha iyi olduğunu söylemek zor. Genel kullanıcı erişilebilirliği, oyun odağı, estetik ve daha ayrıntılı yol haritasına göre The Sandbox (SAND) açık ara galip geliyor. Ancak aynı zamanda, hâlâ Alfa modunda ve Decentraland (MANA) kadar savaşta test edilmedi.

İkincisi, blockchain oyunları gibi hassas ve karmaşık bir arenada daha iyi sonuçlar verme eğiliminde olan daha deneyimli ve merkezi olmayan platformlara sahiptir. Bu arada The Sandbox (SAND) çok sayıda araç ve ilgi çekici sanatsal görseller var. Her ikisi de keyifli bir deneyime yol açar. Bu nedenle, karar vermeyi zor buluyorsanız, ikisini birden denemeyi ve hangisinin sizin için daha iyi olduğunu keşfetmeyi düşünün.

Kaynak: CoinGape

Decentraland vs The Sandbox: İlk Hangi Kripto 1 Dolara Ulaşır? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
MyDexPay Coin (XMD) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik