Anasayfa Altcoin Deneyimli Analist: Bu Altcoin, Potansiyel Bir Kırılmanın Eşiğinde!

Deneyimli Analist: Bu Altcoin, Potansiyel Bir Kırılmanın Eşiğinde!

Altcoin

Kripto para analisti Ali Martinez tarafından yapılan açıklamaya göre; bir altcoin, potansiyel bir kırılmanın eşiğinde görünüyor.

Deneyimli Analist: Bu Altcoin, Potansiyel Bir Kırılmanın Eşiğinde!

Ethereum tabanlı merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI), son zamanlarda güçlü bir satış baskısıyla birlikte iyi miktarda ağ etkinliği gördü. Bununla birlikte popüler kripto analisti Ali Martinez, geçtiğimiz günlerde Uniswap'in çok yakında bir trend dönüşü için hazırlanıyor olabileceğini bildirdi.

Martinez, Uniswap'in potansiyel bir kırılmanın eşiğinde olduğunu ve UNI sahiplerinin yüzde 87,56'sının şu anda zararda olduğunu bildirdi. Yatırımcılar, satış baskısının görünüşte aşındığı ve yaklaşık 4 dolarda sağlam bir destek seviyesinin oluştuğu ve UNI paydaşları arasında yenilenen iyimserliğe yol açan bir senaryoya tanık oluyorlar.

Analist, ayrıca önemli UNI işlemlerinin sayısında kayda değer bir artış olduğunu, bunun da mevcut fiyat işaretlerinde kurumsal yatırımcıların ve önde gelen UNI sahiplerinin faaliyetlerinde bir artışa işaret ettiğini sözlerine ekledi. Bu önemli oyuncular ya stratejik yatırımlar yapıyor ya da Uniswap'in yaklaşan çıkışını bekleyerek pozisyon alıyor olabilirler. 

Deneyimli Analist: Bu Altcoin, Potansiyel Bir Kırılmanın Eşiğinde!

Uniswap için Takip Edilecek Temel Seviyeler

UNI fiyatı, yazının hazırlandığı sırada yüzde 1,46 artışla 4,16 dolardan işlem görüyor. Altcoinin piyasa değerinin 2,4 milyar dolar olduğu görülüyor. Kilit destek seviyesi ise 4 dolar olarak karşımıza çıkıyor. 

Analist Martinez, Uniswap'in 4 dolarda önemli bir destek seviyesi oluşturmasına rağmen, bullish kırılımı göstermek için aşılması gereken iki önemli arz duvarı olduğunu açıkladı. İlk direnç, 7.000 adresin toplu olarak 14,24 milyon UNI tokenine sahip olduğu 4,23 dolar seviyesinde bulunurken, ikinci direnç 2.000 adresin 10,28 milyon UNI token biriktirdiği 4,45 dolar seviyesinde bulunuyor.

Deneyimli Analist: Bu Altcoin, Potansiyel Bir Kırılmanın Eşiğinde!

Göreceli Güç Endeksi (RSI), 4,02 dolar destek seviyesinin gücünü kaybetmesi durumunda yüzde 8'lik bir düzeltmeyle 3,70 dolara düşme olasılığını ima ediyor. Satış baskısındaki artış, UNI fiyatını 3,35 dolara kadar düşürebilir. Bu da yüzde 17'lik önemli bir düşüşe yol açabilir.

Bu düşüş senaryosuna rağmen alım baskısı, UNI fiyatını 4,38 doların üzerinde bir kapanış fiyatına iterse, bu görünümü olumsuz etkileyebilir ve potansiyel olarak 5,04 dolara kadar yüzde 15'lik bir yükselişi tetikleyebilir. Bu durum, kripto para piyasasının doğasında var olan oynaklığı ve öngörülemezliği vurgulamakta ve yatırımcıların bu hızlı dalgalanmalar konusunda dikkatli ve bilgili olmalarının önemini ortaya koymaktadır.

Kaynak: CoinGape

Deneyimli Analist: Bu Altcoin, Potansiyel Bir Kırılmanın Eşiğinde! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Ticaretinin Kralı: Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Avalanche ve DEX'ler: Yeni Nesil Değişim Platformları
Rehber Banu Fırıncılar