Kripto Para Haberleri

Denizlispor Kripto Para Piyasasında

Taraftar token projelerinin sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Dünyaca ünlü kulüpler Barcelona ve Juventus bu projenin dikkat çeken takımlarından bazıları ve o takımlara bir yenisi daha eklendi. Bu yıl Süper Lig’e veda Eden Denizlispor, etkileşimi arttırmak ve taraftarı ile olan bağlarını güçlendirmek adına taraftar token projesine dahil oldu. Bu proje ile birlikte ekonomik olarak da taraftarlarından destek bekliyor olacaklardır.

Bitci.com ile anlaşma sağlayan Denizlispor yönetimi, aynı zamanda 3 yıl boyunca Bitci.com logosunu da formasında taşıyacak. Dijital dünyaya bu denli yakın olmaları ve güçlü bir adım atmaları gerçekten sevindirici bir gelişme. Az önce de dile getirdiğimiz gibi dünyaca ünlü kulüpler de sponsorluk anlaşmalarını yanı sıra taraftar token projelerinde yer almaya devam ediyorlar.

Yeşil siyahlı kulübün öncelikli hedefi elbette maddi destek ve yer aldıkları ligde başarı elde etmek adına bu desteğe çok fazla ihtiyaç duyacaklar. Proje ile ilgili önemli gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Forma Sponsorluğu Duyuruldu

denizlispor bitci

Buna benzer bir çalışma daha önce Beşiktaş ve Icrypex arasında yapılmıştı. Yine yerli borsalardan biri olan Icrypex, an itibarıyla Beşiktaş basketbol takımının formalarında yerini almaya devam ediyor. Denizlispor futbol takımı da 3 yıl boyunca Bitci.com logosu ile yoluna devam edecek. Resmi olarak duyurulan anlaşma bu şekilde ve taraftar token çalışmaları da başlatıldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Hindistan Hükümeti Geri Adım Attı: Kripto Paralar Yasaklanmayacak

Spor dünyasının dijital varlıklar ile yakından ilgilenmesi az önce de ifade ettiğimiz gibi önemli bir gelişme. Doğru bir reklam çalışması olduğunu düşünüyoruz. Bu tür çalışmalarda her iki taraf da kazanç sağlıyor. Bitci.com adını bu yıl çok daha fazla duyacağız ve milyonlarca insanın takip ettiği bir spor türünden yani futboldan söz ediyoruz.

Dünyaca ünlü kulüplerin bu yönde adım atıyor olmaları Türk kulüplerini de harekete geçirdi ve Denizlispor da o kulüplerden bir tanesi oldu. Kendilerini sizlerin huzurunda tebrik ediyor ve diğer kulüplerimizin de aynı hassasiyeti göstermelerini ümit ediyoruz. Bu sayede dijital varlıklar daha fazla insana ulaşacaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu