Anasayfa Rehber DENT Coin Nedir?

DENT Coin Nedir?

Rehber

DENT coin nedir? DENT coin ne işe yarar? Uzman yorumları, DENT coin geleceği, fiyatı ve diğer aradığınız tüm yanıtlar burada...

DENT Coin Nedir?

DENT projesi, mobil veri paketlerini satmak, satın almak ve bağışlamak için şeffaf bir pazar yeridir. Temelinde, yerleşik risk yönetimi işlevlerine sahip otomatik bir Forex ticaret sistemidir. Ticaret terminali MetaTrader ile entegre olmuştur ve tüccarların doğrudan Web uygulamasından ticaret yapmalarına olanak tanır. Mali transferleri gerçekleştirmek için Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanır. Tero Katajainen, 2014 yılında Hong Kong’da DENT Wireless Ltd'yi kurdu. 2017 yılında Dent Borsasını piyasaya sürüldü.

DENT Coin Nedir?

2017'de yayınlanan Dent, eSIM kartları, mobil veri planları, çağrı dakikası yüklemeleri ve serbest bir deneyim sunan devrim niteliğinde bir dijital mobil operatördür. Şirketin web sitesine göre Dent, mobil veri özgürlüğü açısından küresel bir pazar oluşturmak için blockchain teknolojisinin güçlerini kullanıyor.

İlerleyen zamanlarda hizmetlerini yeni pazarlara genişletmeyi planlayan Dent'in önünde iddialı bir yol haritası var. Şirket şimdiden yirmi beş milyondan fazla mobil cihaz kullanıcısına sahip ve Dent hizmetleri 140'tan fazla ülkede kullanılıyor. Dent token platformunun kurumsal ortaklıkları arasında Samsung Blockchain, The Enterprise Ethereum Alliance ve Telecom Infra yer alıyor.

DENT Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

DENT coin, Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokenidir. Bu, token platformunun hisse kanıtları (PoS) ortak fikir mekanizması ile çalıştığı anlamına gelir. İş kanıtı (PoW) ortak fikir mekanizması kullanan Bitcoin (BTC) ağından farklı olarak Dent, düğümler ve işlem doğrulayıcıları olmak için büyük paydaşlara güvenir.

Hisse kanıtları (PoS) ortak fikir mekanizması faydaları çoktur, ancak en öne çıkanları arasında yüksek ölçeklenebilirlik ve azaltılmış elektrik ve bilgi işlem gücü tüketimi yer alır. Bunu göz önünde bulundurarak, birçok platform ürünlerini piyasaya sürmek için artık Ethereum blok zincirini kullanmak istiyor. Dent, 2017'de bir ERC-20 tokeni başlatan öncü projelerden biridir.

DENT Coin Kurucusu Kim?

Tero Katajainen, DENT coin’in arkasındaki şirket DENT Wireless'ın kurucusu ve CEO'sudur. 1999 yılında Tampere Teknoloji Üniversitesi'nden bilim dalında yüksek lisans diploması aldı. Mezun olduktan sonra Üniversitede sistem yöneticisi ve Java programcısı oldu. 2001'de Katajainen, Genetics AG'nin CTO'su oldu ve 2003'te Pocket Indian Software Solutions'ı kurdu. Katajainen, 2015 yılında Birleşmiş Milletler için kıdemli Java/Android danışmanı olarak görev yaptı. Teknoloji alanında birçok ödülü ve onursal başarısı olan bir isimdir.

Mikko Linnamaki, DENT Wireless'ın kurucu ortaklarından biridir. 2000 yılından beri aktif bir girişimci ve iş adamıdır. Dent'i kurmadan önce beş başarılı işletmeye sahip olan Linnamäki, kendisini "seri web girişimcisi ve İnternet yazılımı öncüsü" olarak tanımlıyor. En uzun süreli ticari girişimi, 2000 yılının sonlarından beri başarıyla faaliyet gösteren Smartseed GmbH'dir. O zamandan beri Linnamäki, dünyanın en büyük açık kaynaklı IMAP sunucularından biri olan DEVCOT'un kuruluşuna katıldı.

DENT Coin Kurucusu Kim?

DENT Coin Nedir? Avantajları Neler?

DENT coin ve ağı, kullanıcılara gelişmiş deneyimler sağlamak için sıfırdan tasarlanmıştır. Mobil veri kullanımını daha işlevsel ve uygun fiyatlı hale getiren geniş bir özellik yelpazesine sahiptir. Bu da kullanıcıların, mobil veri kullanım kontrolü de ellerine almalarını sağlar. Özellikle, DENT Wireless veri çözümü birçok heyecan verici avantaj sunar.

Bu faydaların en dikkate değerlerinden bazılarına kısaca bakalım.

Uygun Fiyat

DENT Wireless hizmetleri, geleneksel kablosuz hizmetlerden çok daha ekonomiktir. Bunun bir nedeni, kullanıcıların sesli aramalar için hizmeti kullandıkça ödeme yapabilmesidir. Tam bir plan satın almaları ve devam etmeyen veya gereksiz dakikalarını kaybetmeleri gerekmez. Bunlara ek olarak, kullanıcılar artık verilere ihtiyacı olmayan diğer kullanıcılardan uygun bir fiyata DENT Marketplace aracılığıyla mobil veri satın alabilirler. Bunun da ötesinde, kullanıcılar maliyeti karşılamaya yardımcı olmak için birkaç farklı yoldan DENT coin kazanabilir. Örneğin, yerleşik oyunlar oynayabilir veya DENT coin kazanmak için yönlendirmeler yapabilirler.

Kullanıcı Dostu

DENT token ve ağın diğer hizmetlerine ve özelliklerine hem mobil hem de web uygulaması aracılığıyla erişilebilir. Bu platformların her ikisi de kullanıcı dostu bir deneyim sunar. Bunun da ötesinde, sunulan özellik ve hizmetlere dünya çapında onlarca ülkede erişilebilmekte ve kullanılabilmektedir.

Sesli Aramalar

Birçok dijital arama hizmeti hem arayanın hem de alıcının özel bir uygulama kullanmasını gerektirir. Arayan kişiye, özellikle uygulama içinde kullanması için yeni bir telefon numarası atanır. Ancak DENT ile arayan kişi, kendi telefon numarasını kullanarak aramasını uygulama aracılığıyla tamamlar ve aramanın alıcısının herhangi bir uygulama indirmesi gerekmez.

DENT Coin Dezavantajları Neler?

DENT coin, birçok kullanıcısı için istisnai avantajlar sunarken, bir hesap oluşturmadan ve platformu kullanmaya başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç dezavantaj vardır.

Sınırlı Hizmet Alanı

DENT, dünya çapında 60'tan fazla ülkeyi kapsayan geniş bir hizmet alanına sahiptir. Bu hizmet alanı gelecekte genişleyebilir. Mevcut kapsama alanı çoğu ihtiyacı karşılayabilirken, bazı potansiyel kullanıcılar için yetersiz kalmaktadır.

DENT Coin Kazanmak Uzun Sürüyor

DENT'in harika özelliklerinden biri, kullanıcıların DENT coin kazanabilmesi ve bunları verileri ve sesli arama ihtiyaçları için ödeme yapmak için kullanabilmesidir. Ancak, günlük ödül görevlerini tamamlamak ve oyunları oynamak uzun sürmektedir ve tüm kullanıcılar için mümkün olmayabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar DENT'in özelliklerine ve hizmetlerine erişmek için her zaman bir borsadan DENT coin satın alabilir ve nispeten hızlı bir şekilde DENT coin hizmetlerine erişebilirler.

DENT Platformunun Özellikleri

DENT ekosistemi, kullanıcıları için eksiksiz bir mobil ses ve veri çözümü olmaya çalışmaktadır. Çok çeşitli iyi geliştirilmiş hizmetler ve özellikler sağlayarak bu amaca yönelik çalışır. DENT ağı, dünyanın her yerinde bulunan hizmetlerle olan hızlı bağlantısından, dört veri planına ve daha fazlasına kadar, günümüz tüketicilerinin birçok ihtiyacını karşılamak için tüm temellere sahiptir.

DENT Platformunun Özellikleri

eSIM

Hali hazırda pek çok mobil ses ve veri sağlayıcısı hizmetlerini dar bir alanda sunmaktadır. Ayrıca, birkaç hafta içinde sona erecek planlara sahip kişiler genellikle yüksek hizmet ücretleri ile yen planlara geçmektedir. DENT eSIM farklı türde bir mobil veri çözümüdür. Veriler tam bir yıla kadar geçerlidir ve birden fazla kıtada 61 ülkede internet bağlantısı vardır. Kullanıcıların uzun ve bağlayıcı bir sözleşme imzalamasına gerek yoktur. Ayrıca dolaşım ücreti ödemezler veya seyahat ettikleri yere göre SIM kartlarını değiştirmeleri gerekmez.

Gigastore

Gigastore kullanıcıların eSIM veri planlarının sunduğu birçok avantajdan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan bir yeniden satış platformudur. Kullanıcılar bu ekosistem aracılığıyla bir SDK kullanarak Wireless hizmetlerini satmak için uygulamalar geliştirebilir. API entegrasyonu gerektirmeyen ücretsiz bir satış noktası mağazasıyla bunu yapmak çok kolaydır. Platform ayrıca Gigastore API'sini mevcut bir uygulama veya web sitesine dahil etme seçeneğine de sahiptir.

Swap

Swap, token platformunun sunduğu en yeni özelliklerden biridir. DENT token ve diğer kripto para birimleri arasındaki alışverişini destekler. Ayrıca kullanıcıların kripto para birimlerini bir havuza koyarak sabit gelir elde etmelerine olanak sunar. Diğerleri token havuzundan DENT coin satın alırken, havuza katkıda bulunanlar küçük bir gelir elde eder. DENT Swap, kolay ve güvenli işlemleri desteklemek için harici bir cüzdan aracılığıyla kullanılabilir. Bu özellik ile entegre edilmiştir ve KYC doğrulamalarına gerek yoktur. Dünyanın her yerindeki kullanıcılar, Swap özelliklerinden yararlanabilir.

Borsa

Platformun borsası, 60'tan fazla ülkedeki kullanıcıların DENT coinlerini Bitcoin (BTC) ile kolaylıkla takas etmelerine olanak tanır. Borsa, güvenli ve kullanıcı dostudur ve hem DENT mobil uygulamasından hem de web platformundan erişilebilir. Bu benzersiz özellik, tokenin işlevselliğine katkıda bulunur. Örneğin, Gigastore'da satın alma işlemlerini ve daha fazlasını destekler. Platform, otomatik işlemler, piyasa emirleri ve portföy yönetimi, fiyatlandırma verileri ve sipariş yürütme özelliklerine sahiptir.

DENT Platformunun Özellikleri

Ses

Ses, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerindeki sabit hatlara ve cep telefonu numaralarına doğrudan çağrı yapmasına olanak tanır. Diğer dolaşım ücreti olmayan çözümlerin aksine DENT Ses, aramadaki diğer kişinin aynı uygulamayı kullanmasını gerektirmez. Ayrıca aramayı alan kişi, arayan kimliğinde kullanıcının adını ve normal telefon numarasını görür. Bu hizmet, mobil uygulama aracılığıyla aylık abonelik olmadan kullanılabilir; kullanıcılar sadece kullandıkça ödeme yaparlar.

Pazaryeri

Pazaryeri, hem Android hem de iOS mobil cihazlara sahip kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Kullanıcıların mobil eSIM verilerini satmasına ve satın almasına olanak tanıyan doğrudan bir ticaret platformudur. DENT Pazaryeri, genellikle dünyanın dört bir yanından temin edilebilen çeşitli paketler ve planlarla ve plan bulmakla ilgilenen birçok alıcıyla, kullanıcıların eSIM verilerinden en iyi şekilde yararlanmalarını kolaylaştırır.

Kazan

Kazan, mobil uygulama üzerinden kullanılabilen özel bir özelliktir. Kullanıcıların ücretli sponsorlar aracılığıyla DENT coin kazanmalarını sağlar. Kullanıcılar, DENT coin kazanmak için sponsorla ilgili çeşitli etkinlikler arasından seçim yapabilir. Bu tokenler daha sonra platform içinde eSIM mobil veri planları veya sesli dakikalar almak için ya da yatırım olarak kullanılabilir. Etkinlikler arasında günlük ödül görevlerini tamamlama, video izleme ve oyunları oynama yer alır. Kullanıcılar ayrıca, arkadaşlarını platformu kullanmaya davet ederek ek DENT coin kazanabilir.

DENT Coin Nedir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)