Coin Fiyatı

Dent (DENT) Fiyatı ve Grafiği – 1 DENT Kaç TL Kaç Dolar?

Dent (DENT) Nedir?

Dent (DENT) eSIM kartları, mobil veri planları, çağrı dakikası yüklemeleri ve dolaşım gerektirmeyen bir deneyim sunan devrim niteliğinde bir dijital mobil operatördür. Şirketin web sitesine göre Dent (DENT) mobil veriyi bağımsız kılmak için küresel bir pazar oluşturarak blok zinciri teknolojisini kullanıyor.

Dent’in 2021’in sonuna kadar hizmetlerini yeni pazarlara genişletmeyi planlayan iddialı bir yol haritası var. Şirket şimdiden yirmi beş milyondan fazla mobil cihaz kullanıcısını kendine çekti ve Dent (DENT) hizmetleri 140’tan fazla ülkede mevcut. Dent (DENT)’in kurumsal ortaklıkları arasında Samsung Blockchain, The Enterprise Ethereum Alliance ve Telecom Infra yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Dent (DENT) Hangi Borsalarda Bulunur?

Dent (DENT) 50’ye yakın borsada bulunuyor. Dent (DENT) almak için Binance, KuCoin, Gate.io, FTX gibi borsaları kullanabilirsiniz. Bu borsalardan güvenli bir şekilde Dent (DENT) alıp satabilirsiniz. En yüksek Dent (DENT) hacmi Binance borsasındadır.

Dent (DENT)

Son Dakika Dent (DENT) Fiyatı 2021

Son dakika Dent (DENT) fiyatı 2021: Dent (DENT) şu anda dolardan işlem görüyor. Türk lirası karşısında ise TL’den işlem görüyor. Dent (DENT) fiyat açısından hem dolar hem de TL karşısında düşük fiyatlı olan altcoinlerden biridir.

Dent (DENT) Piyasa Değeri

Dent (DENT) piyasa değeri dolardadır. Böylece Dent (DENT) piyasadaki en büyük 146. kripto para birimidir. Dolaşımda 98.610.710.274 adet Dent (DENT) bulunmaktadır ve maksimum arz mevcut değildir.

Toplam arzın 8,6 milyarı, şirketin ICO’su sırasında token başına 0,0005 dolarlık sabit bir fiyattan satıldı. Tüm Dent (DENT) tokenlerinin %30’u, stratejik satın almalar ve pazar oluşturma, kullanıcı teşvikleri, maaşlar ve ikramiyeler için şirkete ayrıldı. Token arzının geri kalan %70’i satış öncesi ve satış etkinlikleri sırasında ihraç edildi ve geri kalan tokenler kilitlendi ve bundan sonra üç ayda bir çıkarıldı.

Dent (DENT) Hacmi

Dent (DENT) hacmi: Dent (DENT) hacmi şu anda 24 saatlik olarak dolardadır. En yüksek Dent (DENT) hacmine sahip borsa az önce de belirttiğimiz gibi Binance’dır. Bu borsada DENT/USDT ticaret çifti toplam Dent (DENT) hacminin %43’üne sahiptir.

Dent (DENT) Grafiği

Dent (DENT) grafiği:

Dent (DENT) 2021’in başından beri yükseliş yapan bir koindir ve 1 Ocak 2021’den 5 Nisan 2021’e kadar Dent (DENT) yaklaşık %13.000 değer kazanmıştır. Ama fiyat şu anda 5 Nisan’daki 2021 tepe seviyesinin %90 altındadır. Yine de Dent (DENT) fiyatı şu anda 2021 başındaki fiyata göre %1.040 öndedir. Tüm bunlar iç açıcı gözükse de Dent (DENT) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi 4 yıl önce 0.11 dolar ölçülmüştür. Şu anda fiyat bu tüm zamanları rekor seviyesinin %98 altındadır.

Dent (DENT) Alınır mı?

Dent (DENT) alınır mı? Dent (DENT), mobil iletişim ve veri hizmetleri pazarında devrim niteliğinde bir oyuncudur. Bugün, dünya nüfusunun yaklaşık yarısı, geleneksel mobil operatörlerin sunduğu yüksek fiyatlar nedeniyle mobil hizmetlere erişimini kısıtlamış ya da tamamen ortada kaldırmıştır. Dent (DENT), bunu kökten değiştirmek ve verilere küresel olarak erişim sağlamak için blok zinciri teknolojisinin gücünü kullanıyor.

Dent (DENT), global bir dijital mobil operatör haline gelerek mobil verilerinizin konumunuza bağlı olduğu anlayışını ortadan kaldırıyor. Dent (DENT), dolaşım ücretlerini kaldırarak ve uluslararası mobil planlar getirerek küresel olarak herkesin ihtiyaçlarına uygun planlar sunuyor. Dent (DENT) platformundaki her şey Dent (DENT) tokenleri aracılığıyla satın alınır, yani tüm işlemler blok zincirine kaydedilir ve bir müşterinin bir şey için ödeme yapıp onu almama şansı yoktur. Geleneksel mobil operatörlerin aksine Dent (DENT), mobil yayın süresini ve verileri, konumlarından bağımsız olarak dünya çapında ilgilenen herkesin kullanımına sunmayı amaçlıyor.

Tüm bunlardan dolayı Dent (DENT) başarılı ve vaat eden bir projedir. Bu yüzden Dent (DENT) satın almak kötü bir karar olmayabilir. Yine de her zaman kendi araştırmanızı kendiniz yapmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Ethereum Classic (ETC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Dent (DENT) Madenciliği

Dent (DENT), Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokenidir. Bu, Dent (DENT) platformunun hisse kanıtı (PoS) ortak fikir yöntemi ile çalıştığı gelir. İş kanıtı (PoW) ortak fikir mekanizmasını kullanan Bitcoin’den farklı olarak Dent (DENT), düğümler ve işlem doğrulayıcıları olmak için büyük paydaşlara güvenir.

Hisse kanıtları ortak fikir mekanizmalarının faydaları çoktur, ancak en belirgin olanı artan ölçeklenebilirlik ve gereken düşük elektrik ve bilgi işlem gücü tüketimidir. Bunu göz önünde bulundurarak birçok platform, ürünlerini piyasaya sürmek için Ethereum blok zincirini kullanmak istiyor. Dent (DENT), 2017’de bir ERC-20 tokenini piyasaya süren öncü projelerden biridir.

Dent (DENT) Yorumları

En çok okunan Dent (DENT) yorumları:

Mobil data ticaretinin globalleşmesi ve ucuzlaması ile ilgili çalışmalar yapan bir firmanın koini. Gelecek vadediyor.

Bütün piyasa kızarmışken bu saçma sapan coin bir haftadır aralıksız yükseliyor. Resmen insanlarla dalga geçiyor.

Hırsla tepelerden dalan, kısa vadede köşelik olmayı düşünen, finansal okuryazarlığı sıfır kitleyi üzen ve üzecek coinlerden biri. Açıp grafiğine baksaydınız x50 fiyattan aldığınızı görürdünüz. Ne yazık ki kolaycı, emeği sevmeyen, araştırmayı sevmeyen toplumuz.

Satıp kurtulduğum coin. Huzur kapladı içimi tüm sıkıntılarım bir anda kayboldu.

Çok düşmüş diye biraz alayım diyordum. Grafiğe baktım 1 çıkmış 5 düşmüş. Meğer huyu böyleymiş…

Dent (DENT) Geleceği 2021

Dent (DENT) geleceği parlak koinlerden birine benziyor. Elektriği az tüketen ve yüksek oranda ölçeklenebilir bir sistemi kullanması ve gerçek dünyada kullanılacak bir amacı olması Dent (DENT)’i vaat eden bir koin haline getiriyor. Küresel olarak hedefleri bulunan Dent (DENT) projesi ilerleyen zamanlarda benimsenme açısından patlayabilir ve bunun beraberinde Dent (DENT) tokeni de fiyat açısından yükselebilir.

Dent (DENT) Güvenilir midir?

Dent (DENT) Ethereum ağında oluşturulduğundan ve yaklaşık 5 yıllık bir geçmişe sahip olduğundan dolayı güvenilir olarak düşünülüyor. Ayrıca Dent (DENT) projesinin ortakları arasında Samsung blockchain, G+D Mobile Security, bunq, GSMA ve Mobile Ecosystem Forum (MEF) gibi başarılı şirketler bulunuyor. Özellikle Samsung’un Dent (DENT) projesini desteklemesinden dolayı Dent (DENT) güvenilir olarak düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Dent (DENT) Nereden Satın Alabiliriz?

Dent (DENT) ERC-20 tokeni olduğundan dolayı çoğu borsadan satın alınabilir. Binance kullanarak Dent (DENT) satın alabilirsiniz. En yüksek Dent (DENT) hacmi biradadır. Ayrıca Dent (DENT) satın almak için başka bir seçenek de KuCoin’dir. Tabii ki, kripto para fiyatları inanılmaz derecede değişken olduğu için kripto para birimine yatırım yapmanın riskli olabileceğini unutmamak çok önemlidir.

Dent

1 Dent (DENT) Kaç TL?

1 Dent (DENT) kaç TL? Şu anda Dent (DENT) Türk lirasından işlem görüyor. Dent (DENT) herhangi bir Türk borsada DENT/TRY çiftine sahip olmadığından dolayı TRY karşısında alınamıyor. Yine de Türk lirasından USDT ya da USD’ye geçerek kolayca Dent (DENT) alabilirsiniz.

1 Dent (DENT) Kaç Dolar?

1 Dent (DENT) kaç dolar? Güncel olarak Dent (DENT) dolardan işlem görüyor. Bu Dent (DENT) fiyatı sürekli olarak güncellediğinden güncel fiyatı öğrenmek için istediğiniz zaman burayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, Dent (DENT) makalenin yazımı sırasında düşüş trenindedir.

Dent (DENT) Yükselir mi?

Dent (DENT) yükselir mi? Sizin için başarılı kripto para tahmin sitelerinin Dent (DENT) tahminlerini topladık:

Wallet Investor Dent (DENT) Fiyat Tahmini

Wallet Investor’a göre Dent (DENT), 2021’in sonunda 0,004 dolarlık bir fiyata ulaşacak ve 5 yıllık bir zaman diliminde fiyat 0,01 dolar civarında olacak.

Digital Coin Dent (DENT) Fiyat Tahmini

Digital Coin’in Dent (DENT) fiyat tahminine göre fiyat 2021 yılının sonunda 0,00325394 dolar, 2022 yılında 0,00383759 dolar, 2023 yılında 0,00446671 dolara ulaşacak. 2025 yılına kadar DENT fiyatı 0,00623859 dolar olacak. Daha uzun tahmin ve algoritmik analiz hakkında konuşursak, Dent (DENT)2028 yılına kadar 0,00961200 dolara çıkacak.

Crypto Ground Dent (DENT)Fiyat Tahmini

Crypto Ground’ın topladığı verilere göre, Dent (DENT) 1 yıl sonunda yaklaşık 0,0066 dolar ve bundan 5 yıl sonra ise yaklaşık 0,059 dolara seviyesinde olacak.

Trading Beast Dent (DENT)Fiyat Tahmini

Trading Beasts Dent (DENT) fiyatının Aralık 2021’in sonunda 0,0035006 dolar civarında olacağı tahmin ediyor. Tahmini olarak en yüksek Dent (DENT)fiyatı 0,0043758 dolar ve en düşük Dent (DENT)fiyatı ise 0,0029755 dolardadır. Dent (DENT) fiyatı 2024 yılına kadar maksimum 0.0065309 dolara çıkabilir ve minimum 0.0044410 dolara düşebilir. Uzun vadede ortalama fiyat 0.0052247 dolara olacak.

Dent (DENT) Ne Zaman Çıktı?

Dent (DENT) Temmuz 2017’de çıktı ve aynı yılda satışa açıldı. Dent (DENT) projesi, iyi bir fiyatla piyasaya sürüldüğü için o yıl yaklaşık 4,5 milyon dolar fon topladı. O zamanlarda, 1 Dent (DENT) 0,0005 dolar değerindeydi. Yine de Dent’in fiyatı sadece bir haftada %50’den fazla düştü.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Dent (DENT) Kurucusu Kim?

Dent (DENT) Tero Katajainen ve Mikko Linnamäki tarafından kuruldu. DENT Wireless şirketi DENT projesinin kurucu şirketidir ve CEO’su Tero Katajainen’dur. Mikko Linnamäki, DENT Wireless’ın kurucu ortağıdır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu