Anasayfa Analiz Detaylı LINK Raporu: Ayıların Uykusu O Seviyede Son Bulabilir...

Detaylı LINK Raporu: Ayıların Uykusu O Seviyede Son Bulabilir...

Analiz

Chainlink cephesinde ayıların uykusu devam ediyor, ancak bu seviye onlar için son durak olabilir! İşte ayrıntılar...

Detaylı LINK Raporu: Ayıların Uykusu O Seviyede Son Bulabilir...

Chainlink (LINK) fiyatı, dün gerçekleşen FOMC toplantısını oldukça iyi bir şekilde geçirdi ve süreci lehine doğru kullanarak yukarı yönlü hareketlenmeye başladı. Bitcoin cephesinden gelecek olumlu haberler, LINK fiyatını önümüzdeki günlerde yeni bir ralliye sürükleyebilir.

  • Chainlink fiyatı, son 24 saat içinde %4'den fazla artış gösterdi.
  • Doların daha fazla güçlenmesi, kripto para piyasasını olumsuz yönde etkileyebilir.
  • Olumsuz senaryoda LINK fiyatı 4.50 dolara kadar gerileyebilir.

ABD'den gelen faiz artırımı haberlerinin yanı sıra, Rusya-Ukrayna savaşı gibi pek çok etken BTC'nin üstünde yoğun bir şekilde baskı uygulamaya devam ediyor. Dün gerçekleşen toplantıyı olumlu şekilde kullanan Chainlik, yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Boğalar bu süreçte baskıyı arttırmayı hedefliyor diyebiliriz. Yukarı yönlü fiyat hedefi ise, ilk olarak 7.50 dolardaki direnç bölgesi olacaktır. Böyle bir senaryoda LINK fiyatı, hem aylık pivot hem de 55 günlük Basit Hareketli Ortalama'ya ulaşacağından dolayı bu bölgede muhtemelen yoğun bir satış baskısı ile karşılacaktır.

Olası bir geri çekilme ihtimali, ilk olarak fiyatı 6.50 dolara geriletecektir. Bu bölgeden istenilen alıcıların bulunamaması, Chainlink fiyatını 5.50 dolara kadar sürükleyebilir.

Detaylı LINK Raporu: Ayıların Uykusu O Seviyede Son Bulabilir...

Ayıların baskıyı arttırması, popüler altcoin'in fiyatını 5.26 dolara doğru düşürebilir. BTC'ye bağlı olarak yaşanacak olumsuz senaryoda LINK, mevcut konumundan yaklaşık %35'lik bir kayıp yaşayarak 4.50 dolara kadar gerileyebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Detaylı LINK Raporu: Ayıların Uykusu O Seviyede Son Bulabilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)