Anasayfa Altcoin Dev Balina Zarara Dayanamadı: Kayıp Adeta Dudak Uçuklatıyor!

Dev Balina Zarara Dayanamadı: Kayıp Adeta Dudak Uçuklatıyor!

Altcoin

Blockchain izleme firması Lookonchain verilerine göre, dev Ethereum balinası 5.24 milyon dolarlık bir kayıp yaşadı! İşte detaylar...

Dev Balina Zarara Dayanamadı: Kayıp Adeta Dudak Uçuklatıyor!

Lookonchain'e göre, büyük miktarda ETH tutan bir Ethereum balinası, hatalı hamleler yaptıktan sonra bazı önemli kayıplarla karşı karşıya kaldı. Verilere göre, dev Ethereum balinasının 2022 yılında yaklaşık 4.892 adet ETH biriktirdiği söylendi.

Ancak balina, aylarca bekledikten sonra daha fazla zararı durdurmayı düşünerek satmaya karar verdi. Böylece balina, birkaç saat önce Binance'e 6,85 milyon doların üzerinde değere sahip 4.274 ETH yatırdıktan sonra 5,24 milyon doların üzerinde zarar etti.

Varlıkları bir borsa yatırmak genellikle satış arzusunu gösterir. Balinanın satış zamanlaması, son 24 saat içinde Ethereum (ETH) fiyatındaki keskin artışla aynı zamana denk geldi, dolayısıyla genel olarak yanlış olduğu ortaya çıktı. Balina fiyat artışından yararlanarak kayıpları en aza indirebilirdi.

Ethereum (ETH), 20 Ekim'de en düşük 1.582 dolardan 1.632 dolara kadar keskin bir yükseliş gördü. Balina, Bitcoin spot ETF'sinin onaylanmasının yanlış haber olmasının ardından hafta başında gerçekleşen kâr alımı göz önüne alındığında, Ethereum (ETH) düşüş eğilimindeydi. Balina kâr toplamanın devam edeceğini öngörmüştü ve bu nedenle fiyattaki ani toparlanma karşısında hazırlıksız yakalandı.

Balina Ağır Kayıp Yaşadı!

Dev Balina Zarara Dayanamadı: Kayıp Adeta Dudak Uçuklatıyor!

Balina, 24 saatlik fiyat artışı dışında paniğe kapıldı ve elindeki ETH'leri satın aldığından daha düşük bir fiyata satarak zarara yol açtı.

Bahsi geçen Ethereum sahibi, kayıplarla sonuçlanan başka hatalar da yaptı. Lookonchain'e göre Ethereum (ETH) balinası paniğe kapıldı ve 3.705 stETH'yi 3.536 Ethereum ile değiştirdi ve bunun sonucunda 169 Ethereum kaybedildi.

Hareketsiz ETH tokenleri son 24 saat içinde değişti. PeckShield uyarısına göre, sekiz yıldır aktif olmayan, hareketsiz bir Ethereum ICO katılımcısı 2.000'den fazla ETH'yi dışarı çıkardı.

Ayrıca, Ethereum ETF ile ilgili güncellemeler devam ediyor. Invesco US ve Galaxy, spot Ethereum (ETH) ETF'leri için CBOE aracılığıyla 19b-4'lerini sundular. Bloomberg analisti James Seyffart'a göre son tarih henüz belirlenmedi ancak sonucun kısa sürede gerçekleşmesi bekleniyor diyebiliriz.

Kaynak: U.Today

Dev Balina Zarara Dayanamadı: Kayıp Adeta Dudak Uçuklatıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar