Anasayfa Altcoin Dev Balinadan 14 Milyon Dolarlık İşlem: Hedef Bu Altcoin...

Dev Balinadan 14 Milyon Dolarlık İşlem: Hedef Bu Altcoin...

Altcoin

Whale Alerts tarafından paylaşılan bilgilere göre, bir balina 14 milyon dolara eşdeğer 24,2 milyon XRP tansferi gerçekleştirdi. İşte ayrıntılar...

Dev Balinadan 14 Milyon Dolarlık İşlem: Hedef Bu Altcoin...

Whale Alerts tarafından paylaşılan bilgilere göre, bir balina 14 milyon dolara eşdeğer 24,2 milyon XRP tansferi gerçekleştirdi. Tokenler bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp borsasına aktarıldı. 

XRP sahipleri, artışın XRP fiyatında potansiyel bir değişikliğe yol açabileceğini düşünüyor. D6B4A baş harflerinin bulunduğu cüzdan adresi, fonları kripto piyasasındaki yükselişten 12 saat önce taşıdı. Alınan toplam gas (işlem ücreti) ücreti ise yalnızca 0,000015 XRP'idi.

XRP Balina Birikimi SEC Davası Ortasında Yükseldi!

Dev Balinadan 14 Milyon Dolarlık İşlem: Hedef Bu Altcoin...

Son veriler balinaların sürekli hareket ettiğini ve XRP biriktirdiğini gösteriyor. XRP sahipleri ve yatırımcılar, Bitcoin boğa piyasası geliştikçe fiyatın 0,70 dolara kadar bir artış yaşayacağını tahmim ediyor.

Son zamanlarda XRP avukatı John Deaton, Ripple ve SEC davasına dair bir fikir verdi. Deaton, Jorge Tenreiro'da dahil olmak üzere SEC avukatlarının kendisini yanlışlıkla hoşnutsuz bir XRP sahibi olarak tasvir ettiğini iddia ediyor. İddialarının aksine Deaton, SEC'in 22 Aralık 2020'de açtığı davada XRP'den önemli miktarda kazanç elde ettiğini öne sürüyor.

Deaton, o dönemde üç token arasında en küçük yatırımını XRP'nin oluşturduğunu, birincil varlıkların Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) olduğunu açıkladı. Deaton, sözlerini SEC'in ek yasal sorunlarına ilişkin raporlara yanıt olarak yaptı.

XRP ile SEC arasındaki davadaki mevcut durgunluk herhangi bir fiyat artışına yol açmıyor. Yatırımcılar ve hissedarlar, kâr elde etmek için devam eden gelişmeleri yakından takip ediyor diyebiliriz.

XRP Fiyatı %3'ten Fazla Arttı

Dev Balinadan 14 Milyon Dolarlık İşlem: Hedef Bu Altcoin...

Devam eden Bitcoin yükseliş rallisinde XRP'de aynı yolu izliyor. Yazının yazıldığı sırada XRP fiyatı 0,64$ civarında konumlanıyor. Bu, son 24 saatte %3,31'lik, geçen hafta ise %5,96'lık önemli bir artışa işaret ediyordu. 24 saatlik işlem hacmi ise etkileyici bir şekilde 1.248.899.754,73$ seviyesinde bulunuyor.

Temel olarak XRP balina birikimi, Zodia Custody'nin Metaco ağına katılmasıyla ilişkilendirilebilir. Metaco, Ripple'ın sahibi olduğu kurumsal düzeyde bir saklama şirketidir. Zodia Custody, Standard Chartered ve Northern Trust tarafından FCA'ya kayıtlı, kurumsal ilk dijital varlık saklayıcısıdır.

Teknik olarak, Bitcoin (BTC) fiyatının 41.000 dolara yükselmesi de en iyi altcoinlerin yükselişini tetikledi. Macroaxis'e göre Bitcoin (BTC) ve XRP ikilisinde neredeyse doğrusal olan 0,91 Pearson korelasyonu var. Bu, Bitcoin (BTC) fiyatının yükselmesi durumunda dolaylı olarak XRP fiyatının da yükselmesine neden olabileceği anlamına geliyor.

XRP ekosistemindeki son gelişmelere bakıldığında fiyat artışının adil olduğu ve herhangi bir FOMO veya FUD'dan kaynaklanmadığı görülüyor diyebiliriz.

Kaynak: CoinGape

Dev Balinadan 14 Milyon Dolarlık İşlem: Hedef Bu Altcoin... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik