Anasayfa Altcoin Dev Balinadan Dikkat Çeken PEPE Hamlesi: Fiyat Etkilenebilir...

Dev Balinadan Dikkat Çeken PEPE Hamlesi: Fiyat Etkilenebilir...

Altcoin

Geçtiğimiz günlerde bir Pepe Coin (PEPE) balinası, yaptığı kritik hamle ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı! İşte detaylar...

Dev Balinadan Dikkat Çeken PEPE Hamlesi: Fiyat Etkilenebilir...
Hızlı İçerik

Geçtiğimiz günlerde bir Pepe Coin (PEPE) balinası, zincir içi analiz platformu Lookonchain tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine göre, 640 milyar PEPE tokeni satın almak için 529.000 dolar değerinde 320 Ethereum (ETH) kullandı. Gönderi ayrıca balinanın varlıkları ortalama 0.000001163 dolarlık bir satın alma fiyatından satın aldığını da ortaya koydu.

Bu işlem, aynı balinanın 5 Haziran 2023'te 500 milyar PEPE elde etmek için 280 Ethereum (ETH) (507.000$ değerinde) harcadığı önceki işlemlerinin ardından geldi. Ek olarak, bu yıl 6 Mayıs'ta balina, 164 milyar PEPE tokenini güvence altına almak için 253 Ethereum (ETH) (481.000$ değerinde) yatırım yaptı.

Bu özel balina, meme kripto para kurbanı olduğu son satış hacmi dalgasının ardından muhtemelen PEPE'nin indirimli fiyatından yararlanmaya karar verdi. Kargaşanın merkezinde, geliştiricilerin kendileri tarafından kontrol edilen çoklu imzalı bir cüzdanda yapılan değişiklikler vardı.

10 milyon dolar değerinde PEPE'yi barındıran bu cüzdan, işlemler için zorunlu imza sayısını azaltan düzenlemelere tabi tutuldu. Bu değişiklik, gerekliliğin sekiz imzadan beşinden yalnızca ikiye düşmesi nedeniyle hemen şüpheleri artırdı.

Rug Pull Tehlikesi!

Dev Balinadan Dikkat Çeken PEPE Hamlesi: Fiyat Etkilenebilir...

Bir projenin hayati önem taşıyan mali mekanizmasında yapılan bu tür değişiklikler, doğal olarak geliştiricilerin yatırımcıların fonlarından kaçtığı bir senaryo olan "rug pull" endişelerini ateşledi.

Bu olayların ardından, fiyat %20 oranında düştü.

Popüler meme kripto ayrıca, son bir aylık periyotta %30'dan fazla kayıp yaşamaya engel olamadı.

Dev Balinadan Dikkat Çeken PEPE Hamlesi: Fiyat Etkilenebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik