Anasayfa Altcoin Dev Borsaya 400 Milyardan Fazla PEPE Aktarıldı! Fiyat Artıyor...

Dev Borsaya 400 Milyardan Fazla PEPE Aktarıldı! Fiyat Artıyor...

Altcoin

Geliştirici ekibin Binance borsasına 400 milyardan fazla PEPE transfer etmesiyle birlikte altcoin fiyatı yükselişe geçti.

Dev Borsaya 400 Milyardan Fazla PEPE Aktarıldı! Fiyat Artıyor...

Pepe Coin'in arkasındaki geliştirici ekibi, zincir üstü analiz firması Spotonchain'e göre kısa bir süre önce 0,50 milyon dolar değerinde 418,4 milyar PEPE token ekledi. Pepe'nin resmî X hesabı tarafından onaylandığı üzere tokenler, kullanıcıları ödüllendirmek için Binance Earn'e gönderildi. Bununla ilgili olarak "Yaklaşan kampanyalara katılımları karşılığında kullanıcılara ödül dağıtacağız." denildi. Söz konusu transfer, PEPE'nin konsolidasyon aşamasını kırmak için mücadele ettiği sırada gerçekleşti.

Pepe Coin Ekosistemindeki Son Gelişmeler

24 Ekim 2023 tarihinde Pepe Coin geliştirme ekibi, önemli bir PEPE token yakma işlemi gerçekleştirdi. Ekip, 7,01 milyon dolara eşdeğer 6,90 trilyon PEPE tokenini yakım adresine aktardı.

Raporlara göre; ekip, hala yaklaşık 4 milyon dolar değerinde 3,80 trilyon PEPE tokenini elinde tutuyor. Bu durum, PEPE'nin aynı gün yüzde 30'un üzerinde bir artışla direnci kırmasını ve aylık 0,00000134 dolarlık yeni bir zirveye ulaşmasını sağladı.

Ek olarak aylık güncelleme, ekibin 27 Ekim'de 0,20 milyon dolar karşılığında 169,8 milyardan fazla PEPE sattığını gösterdi ancak yakım ve coşkuyla beslenen ralli daha sonra sakinleşti. 

Dev Borsaya 400 Milyardan Fazla PEPE Aktarıldı! Fiyat Artıyor...

Pepe Topluluğu #FREEPEPE Günü'nü Kutluyor

Coşku, sadece yakımlar ve devasa transferler etrafında dönmüyor. Aynı zamanda büyük bir kutlama günü de söz konusu. Pepe topluluğu, Ledger gibi ünlü firmalarla birlikte Pazartesi günü #FREEPEPE Günü'nü kutluyor.

Hareket, popüler GIF paylaşım platformu GIPHY'de sevilen meme Pepe'nin üç yıldır yer almamasını ele almayı amaçlıyor. Üç yıl önce GIPHY, Pepe'yi sansürleme ve kapsamlı GIF dizininden kaldırma yönünde tartışmalı bir karar almış ve kolayca aranabilir Pepe gifleri arayan kullanıcılar için gözle görülür bir boşluk bırakmıştı.

"Pepe sevgidir. Pepe sanattır. Bu sansür haksızdır." diyen topluluk, açıklamasında da bunu vurguladı. Üyeler, dünya çapında tanınan ve sevilen bir meme olan Pepe'nin, ifade özgürlüğünü savunan platformlarda sınırlamalara tabi tutulmaması gerektiğine inanıyor.

Donanım cüzdanı üreten Ledger firması, Pepe sanatçılarından biriyle iş birliği yaparak yakında sınırlı sayıda Pepe ledger nano piyasaya süreceklerini doğruladı.

PEPE Fiyatı Yüzde 6'dan Fazla Arttı

Bir gün içindeki tüm olumlu şeyler, fiyatın yüzde 6'nın üzerinde artmasını sağladı. Bitcoin ile Pepe Coin arasındaki fiyat korelasyonu 0,75 seviyesinde ve bu da iyi olarak kabul ediliyor. Fakat zincir üstü sinyaller ve teknik sinyaller düşüş eğilimindedir.

Yazım sırasında Pepe Coin fiyatı, son 24 saatte yüzde 4,73 artışla 0,000001198 dolardan işlem görürken, bir günlük hacmi yüzde 97,21 artışla 98,9 milyon dolara yükseldi.

Kaynak: CoinGape

Dev Borsaya 400 Milyardan Fazla PEPE Aktarıldı! Fiyat Artıyor... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik