Anasayfa Sektörel Dev Kripto Borsası Tarih Verdi: 80 İşlem Çiftini Delist Edecek!

Dev Kripto Borsası Tarih Verdi: 80 İşlem Çiftini Delist Edecek!

Sektörel

Kripto para borsası Coinbase, 80 işlem çiftini delist edeceğini duyurdu.

Dev Kripto Borsası Tarih Verdi: 80 İşlem Çiftini Delist Edecek!

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, 16 Ekim 2023 tarihinde Coinbase Exchange, Advanced Trade ve Coinbase Prime'dan 80 işlem çiftini delist edeceğini duyurdu.

Şirket, sektörü düzenli olarak izlediğini ve söz konusu girişimin "genel piyasa sağlığını iyileştirmeyi ve likiditeyi sağlamlaştırmayı" amaçladığını belirtti.

Delist etme işlemi; yalnızca ACH-USDT, AGLD-USDT, BNT-BTC, BNT-EUR, GAL-USDT, SUSHI-BTC, SUSHI-ETH, SUSHI-EUR, SUSHI-GBP, ZEN-BTC, ZEN-USDT, ZRX-BTC, ZRX-EUR ve diğerleri gibi USD dışı işlem çiftlerini içerecek.

Ekip, uygun bölgelerdeki Coinbase Advanced Trade kullanıcılarının USDC bakiyelerini kullanarak bu coin'lerin ticaretini yapmaya devam edebileceklerini açıkladı.

Şirket, Eylül ayında da BarnBridge (BOND), DerivaDAO (DDX), Jupiter (JUP), Multichain (MULTI), Ooki (OOKI) ve Voyager (VGX) varlıklarını delist ederken belirli ticaret hizmetlerini askıya almıştı.

Dev Kripto Borsası Tarih Verdi: 80 İşlem Çiftini Delist Edecek!

Coinbase, XRP'yi Yeniden Listeledi

Coinbase, geçtiğimiz birkaç ay içinde çok sayıda işlem çiftini kaldırmanın aksine bazılarına destek ekledi. Buna örnek olarak Ripple'ın yerel tokeni XRP'nin Temmuz ayı ortasında yeniden listelenmesi gösterilebilir.

Şirket, bir ABD mahkemesinin Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) karşı açtığı davada blockchain kuruluşu lehine karar vermesinden kısa bir süre sonra varlığı benimsedi.

Karar, tüm kripto para alanında genel bir heyecana neden oldu ve XRP'nin fiyatını birkaç saat içinde yüzde 70'in üzerinde artırdı.

Kısmi mahkeme zaferinin ardından tokeni yeniden listeleyen diğer kripto para borsaları arasında Kraken, Crypto.com ve Bitstamp yer alıyor. İlginç bir şekilde SEC ile Ripple arasındaki yasal savaş başladığı zaman hepsi XRP'yi platformlarından kaldırmıştı.

Dev Kripto Borsası Tarih Verdi: 80 İşlem Çiftini Delist Edecek! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik