Anasayfa Altcoin Dev Kripto Borsası, Yeni Bir Token için Yeşil Işık Yaktı!

Dev Kripto Borsası, Yeni Bir Token için Yeşil Işık Yaktı!

Altcoin

Coinbase borsasından üst düzey bir yetkili, Base Token'e sahip olmaya açık olduklarını dile getirdi.

Dev Kripto Borsası, Yeni Bir Token için Yeşil Işık Yaktı!

Coinbase'in Ethereum tabanlı Layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Base Network, bu yıl piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça iyi bir çıkış yakaladı. Coinbase'in hukuk şefi Paul Grewal, yakın zamanda verdiği bir röportajda Base Network için dijital bir tokene sahip olma olasılığını ima etti.

Grewal, Base Network'ün gördüğü erken benimseme konusunda oldukça heyecanlı olduğunu söyledi. Söz konusu isim, bu noktada sadece yüzeyi çizdiklerini ve geliştiricilerin ileride keşfedecekleri çok daha fazla şey olduğunu da sözlerine ekledi.

Bildiğimiz gibi Coinbase Layer 2, Optimism ağı tarafından geliştirilen bir Layer-2 çözümü olan OP Stack üzerinde çalışıyor. Ayrıca, Optimism'in piyasada çalışan kendi yerel tokeni OP de bulunmaktadır.

Decrypt'ten Andre Beganski, Paul Grewal'a Coinbase'in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan mevcut sürtüşmesini göz önünde bulundurarak piyasada bir Base Token'e sahip olma konusundaki görüşlerini sordu. Grewal, Base Token'in gelecekte bir noktada uygulanabilir olabileceğini ve bunu tamamen göz ardı etmediklerini söyledi.

Ancak Grewal, Coinbase Base ile şu anda odaklandıkları noktanın, yeni gelişim için teknoloji kullanımını zorlamak olduğunu söyledi. Grewal, SEC ile çalışma ve tüm paydaşlar için netlik getirmek amacıyla kripto ortamını şekillendirmeye yardımcı olma konusunda iyimser olduklarını da sözlerine ekledi. Sonuç olarak Coinbase, bir savunuculuk kampanyası başlatarak ABD kripto yasa tasarısı için de baskı yapıyor.

Dev Kripto Borsası, Yeni Bir Token için Yeşil Işık Yaktı!

Base Network Kayda Değer Bir Başarı Sağladı

Base, kayda değer bir kilometre taşına ulaşarak umut verici bir erken başarı elde etti. Coinbase'in Base Network'ü, Solana'nın önüne geçerek kilitli toplam değer (TVL) açısından dokuzuncu sıraya yükseldi. DeFiLlama'dan alınan verilere göre; Base'deki DeFi protokolleri, 370,50 milyon dolar tutarında mevduat biriktirerek Solana'nın 310,25 milyon dolarını geride bıraktı.

Bu büyüme, öncelikle Web3 sosyal medya platformu Friend.tech'teki artan aktiviteye ve son haftalarda saygın DeFi uygulamalarının blockchain entegrasyonuna bağlanabilir.

Coinbase, Base'i kullanıcılar için kriptoekonomiye bir "köprü" olarak tanıtıyor. Coinbase, diğer çeşitli zincirlerdeki ürünlere erişim ile kullanıcı dostu bir varsayılan zincir üstü deneyim sağlamayı amaçlamaktadır.

Coinbase, Base'in diğer zincirlerle birlikte çalışabilirliğini artırmanın yanı sıra Coinbase ürünleri genelinde çok çeşitli zincirleri desteklemeye kararlıdır.

Kaynak: CoinGape

Dev Kripto Borsası, Yeni Bir Token için Yeşil Işık Yaktı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar