Anasayfa Altcoin Dev Tahmin: VeChain (VET) Bu Tarihte 1 Dolara Ulaşabilir!

Dev Tahmin: VeChain (VET) Bu Tarihte 1 Dolara Ulaşabilir!

Altcoin

VeChain (VET) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar ve tahminler tam olarak neyi işaret ediyor? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Dev Tahmin: VeChain (VET) Bu Tarihte 1 Dolara Ulaşabilir!

2023'ün başından bu yana VeChain (VET) yaklaşık %5,7 oranında kazanç elde etti. Bitcoin'in aynı zaman dilimindeki %60'ın üzerindeki büyümesiyle karşılaştırıldığında, VET'in performansı sönük olmanın çok ötesindeydi.

Popüler altcoin, 21 Şubat 2023'te yılın en yüksek seviyesine ulaşarak 0,0317 dolara ulaştı. Bu, Ocak ayından bu yana %100'ün üzerinde bir kazanç anlamına geliyor. Ancak Şubat ayından bu yana token düşüş eğilimindeydi.

Zayıf performansa rağmen yatırımcılar, özellikle projenin çevre ve iklim yanlısı çalışmaları nedeniyle VeChain'in parlak bir geleceğe sahip olacağına inanıyor. Birçoğu, projenin bilinçli bakış açısının gelecekte büyümesine ve 1 doların üzerinde bir fiyata ulaşmasına yardımcı olacağından oldukça umutlu diyebiliriz.

Peki bu gerçekten mümkün mü? Beklentiler neler? Gelin şimdi tahminlere hep birlikte bir bakalım.

VeChain 2025'te 1 Dolara Ulaşacak Mı?

Dev Tahmin: VeChain (VET) Bu Tarihte 1 Dolara Ulaşabilir!

Changelly'deki analistlere göre VeChain (VET), Aralık 2025'e kadar maksimum 0,0510$ fiyatına ulaşabilir. Bu, mevcut seviyelere göre yaklaşık %207'lik bir büyüme anlamına geliyor. Aslında Changelly, VeChain (VET) fiyatının 2030 yılına kadar bile 1 dolara ulaşmayacağını tahmin ediyor. On yılın sonunda, yani Aralık 2030'da tokenin maksimum 0,33 dolarlık fiyata ulaşması bekleniyor. Bu, mevcut fiyat seviyelerinden yaklaşık %1888'lik bir artış anlamına geliyor diyebiliriz.

Tahmini doğru kabul edecek olursak, bir yatırımcı 2030 yılında VeChain (VET) ile yaklaşık ''3030303'' token tutarak milyoner olabilir. 3030303'ün şu anki kurlarla fiyatı yaklaşık 50.303 dolar. Dolayısıyla, Changelly'nin tahmini doğruysa, 50 bin dolarlık bir yatırım sizi on yılın sonunda milyoner yapabilir.

Yazımız sırasında VeChain (VET) fiyatı, yaklaşık 0.016 dolardan borsada işlem görüyordu.

Dev Tahmin: VeChain (VET) Bu Tarihte 1 Dolara Ulaşabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik