Anasayfa Analiz Dev Tahmin: XRP Yüzde 480 Artarak 3.8 Dolara Ulaşabilir!

Dev Tahmin: XRP Yüzde 480 Artarak 3.8 Dolara Ulaşabilir!

Analiz

XRP fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Dev Tahmin: XRP Yüzde 480 Artarak 3.8 Dolara Ulaşabilir!

Ünlü Twitter (X) analisti JD, XRP token için yükseliş öngörüsünü paylaştı. JD'ye göre XRP, mevcut fiyat seviyelerinden yaklaşık %484 artarak 3,8 dolara yükselebilir. Ancak JD'nin tahmini, sahte bir BlackRock XRP ETF (Borsa Yatırım Fonu) başvurusunun ortalıkta dolaşmaya başlamasının ardından XRP'nin bir düzeltme geçirmesi üzerine geldi. Bununla birlikte JD, fiyat düşüşüne rağmen tokenin aralık dahilinde işlem gördüğünü belirtiyor.

JD tarafından paylaşılan grafiğe göre XRP, 2021'in başından bu yana alçalan üçgeninden çıktı. Analist ayrıca XRP'nin üçgen deseninde daha yüksek ve daha düşük seviyeler gördüğüne dikkat çekti. Üstelik JD, XRP'nin destek seviyesine düştükten sonra bile güçlü kaldığını vurguladı.

Dev Tahmin: XRP Yüzde 480 Artarak 3.8 Dolara Ulaşabilir!

Sahte bir BlackRock ETF başvurusunun ortaya çıkmasıyla XRP token fiyatı düştü ve haftalık grafiklerde %7’lik bir düzeltmeyle karşılaştı. Bununla birlikte varlık, 14 günlük grafikte hala %7,1 artışta ve geçen ay %30'un üzerinde pozitif olarak yer alıyor diyebiliriz.

XRP Yeni Bir ATH Yapabilir Mi?

2021'de tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) vb. gibi diğer büyük kripto projelerinden farklı olarak XRP, 2018'de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Tokenın 2021'de başka bir yüksek seviyeye ulaşamaması, Ripple ile ABD SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) arasındaki hukuki mücadeleden kaynaklanıyor.

Ancak Ripple, mahkemenin XRP'yi perakende yatırımcılara satışının menkul kıymetler kanunu kapsamına girmediğine karar vermesiyle davada kısmi bir zafer kazandı. Ancak mahkeme, XRP'nin kurumlara satışının menkul kıymet tanımına girdiğini söyledi.

XRP'nin yasal olarak menkul kıymet olmayan bir varlık olarak tanımlanması, bir sonraki boğa koşusunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansına büyük ölçüde yardımcı olabilir. Analistler, 2024'ün başlarında kripto piyasası için başka bir boğa koşusu bekliyor. BTC'nin Nisan ayında halving (yarılanma) ve gelecek yıl spot Bitcoin ETF'sinin oluşma ihtimalinin yüksek olması, bir sonraki kripto boğa piyasasını ateşleyebilir.

Yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Dev Tahmin: XRP Yüzde 480 Artarak 3.8 Dolara Ulaşabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik