Anasayfa Altcoin Devasa SHIB Balinası Sahnede: Fiyat Sert Şekilde Etkilenebilir...

Devasa SHIB Balinası Sahnede: Fiyat Sert Şekilde Etkilenebilir...

Altcoin

WhaleAlert tarafından paylaşılan verilere göre, devasa bir Shiba Inu balinası yaptığı işlem ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı! İşte detaylar...

Devasa SHIB Balinası Sahnede: Fiyat Sert Şekilde Etkilenebilir...

Büyük kripto işlemlerini izleyen ve bunları web sitesi ile Twitter'da (X) paylaşan popüler blockchain takipçisi Whale Alert, geçtiğimiz saatlerde şaşırtıcı bir transfer tespit etti.

4,4 trilyona yakın Shiba Inu (SHIB) aktarılan anonim bir cüzdan, piyasada yeni bir Shiba Inu (SHIB) balinasının ortaya çıkmasına yardımcı oldu.

Bu, son birkaç gün içinde trilyonlarca Shiba Inu (SHIB) hareket ettiren tek Shiba Inu (SHIB) transferi değil.

Shibarium blockchain lansmanı yaklaşırken, devasa yatırımcılar yüklü Shiba Inu (SHIB) alımları yapıyor diyebiliriz.

13 Trilyon SHIB Yeni Cüzdanlara İndi!

Devasa SHIB Balinası Sahnede: Fiyat Sert Şekilde Etkilenebilir...

Söz konusu platform tarafından paylaşılan verilere göre, bir anonim cüzdandan diğerine 39.276.886 USD değerinde 4.367.252.578.938 Shiba Inu (SHIB) token aktarıldı; ikincisi, daha önce hiçbir işlem yapılmadan tamamen yeniydi.

Whale Alert, ne gönderen cüzdanı ne de alan cüzdanı herhangi bir kripto borsasına bağlı olarak işaretlemediğinden, bunlar "bilinmeyen cüzdanlar" olarak işaretlendi. Görünüşe göre bu, neredeyse 5 trilyon Shiba Inu (SHIB) satın alan yeni bir balinaydı.

Yine de bu, Whale Alert tarafından bu hafta tespit edilen bu mega boyuttaki ilk işlem değil. Pazar ve Pazartesi günü izleme hizmeti, 4.382.252.578.938 Shiba Inu (SHIB) ve 4.412.252.578.938 Shiba Inu (SHIB) parçaların da yeni "bilinmeyen" cüzdanlara aktarıldığını fark etti.

Pazartesi günü, IntoTheBlock on-chain veri satıcısı, büyük Shiba Inu (SHIB) balinalarının yaklaşık 11 trilyon Shiba Inu (SHIB) ele geçirdiğini bildirdi diyebiliriz.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Devasa SHIB Balinası Sahnede: Fiyat Sert Şekilde Etkilenebilir...

Shiba Inu (SHIB) fiyatına %19'dan fazla ekleyip bir sıfır yaktığı Cuma ve Cumartesi günleri arasında büyük bir fiyat artışının ardından, bunu şimdiye kadar %12,24'lük bir düşüşle takip etti. Basın zamanında, köpek temalı kripto para birimi yaklaşık 0,000009 dolardan işlem görüyordu.

Artışın olası nedenleri, Shiba Inu (SHIB) piyasasının aşırı satılması, büyük yatırımcı güveni ve kısa süre içinde gerçekleşmesi beklenen Shibarium'un yakında piyasaya sürülmesiydi.

Ancak, muazzam bir yükselişin ardından, birçok tüccar kazançlarını kilitlemek için satış yapmaya başladı; bu nedenle fiyatlar düştü diyebiliriz.

Kaynak: U.Today

Devasa SHIB Balinası Sahnede: Fiyat Sert Şekilde Etkilenebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar