Anasayfa Sektörel DEX, Hack Mağdurları için Kararını Verdi! Hazine Kullanılacak...

DEX, Hack Mağdurları için Kararını Verdi! Hazine Kullanılacak...

Sektörel

KyberSwap, son hack mağdurlarına yardım için protokol hazinesinden hibe sağlanacağını duyurdu.

DEX, Hack Mağdurları için Kararını Verdi! Hazine Kullanılacak...

KyberSwap'in arkasındaki ekip, parasal rahatlama sağlamayı amaçlayarak son hack'in mağdurlarına protokol hazinesinden hibe sunacağını duyurdu.

KyberSwap'in arkasındaki ekip, X'te (eski adıyla Twitter) yayınladığı bir gönderide, hacker'ın izini sürmek ve kullanıcıların fonlarını kurtarmak için kolluk kuvvetlerini ve siber güvenlik çabalarını destekleme konusundaki sarsılmaz kararlılığını yineledi.

Ekip, kullanıcıların fonlarını platformdan çeken istismar eylemlerinin kurbanı olan kullanıcılara tazminat sağlama niyetini açıklıyor.

DEX, Hack Mağdurları için Kararını Verdi! Hazine Kullanılacak...

KyberSwap, Kullanıcıları Destekleme Konusunda Kararlı

KyberSwap, kamuoyuna yaptığı açıklamada, bu zorlu dönemde kullanıcıları desteklemeye olan bağlılığını vurguladı ve istismar nedeniyle zarara uğrayanların süregelen endişelerini kabul etti.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü, 22 Kasım'da bir istismarcının KyberSwap Elastic likidite havuzlarındaki kullanıcı fonlarından yaklaşık 48,8 milyon dolar çektiği önemli bir hack'e maruz kaldı.

Ekip; kullanıcıların, özellikle de istismar nedeniyle zorluklarla karşılaşanların endişelerini kabul ediyor. KyberSwap Elastic, kullanıcıların riski kabul ettiği merkeziyetsiz ve izin gerektirmeyen bir protokol olmasına rağmen KyberSwap, etkilenen kullanıcıların karşılaştığı zorlukları hafifletmeyi amaçlamaktadır.

KyberSwap, taahhüdünün bir parçası olarak, istismarda fonlarını kaybeden ve söz konusu fonları henüz kurtaramayan kullanıcılara KyberSwap Hazinesi'nden hibe sağlamayı planlıyor. Önerilen hibenin, istismar anında fonların ABD doları değerine kadar olması amaçlanıyor.

Bu Hazine hibesinin ayrıntıları üzerinde çalışılmaktadır. KyberSwap, önümüzdeki iki hafta içinde daha fazla bilgi açıklayacaktır. Şirket, bu zorlu dönemde "şeffaflık" ve "etkilenen kullanıcıları destekleme" konusundaki kararlılığını sürdürmektedir.

Kaynak: Cryptonews

DEX, Hack Mağdurları için Kararını Verdi! Hazine Kullanılacak... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik