Coin Fiyatı

DigiByte (DGB) Fiyatı ve Grafiği – 1 DGB Kaç TL Kaç Dolar?

DigiByte (DGB) Nedir?

DigiByte (DGB), açık kaynaklı bir blok zinciri ve varlık oluşturma platformudur. Uzun süredir halka açık bir blok zinciri olarak DigiByte ve kripto para birimi DigiByte, güvenliği artırmak için beş farklı algoritma kullanır. DigiByte (DGB) ilk olarak Bitcoin blok zincirinin güvenliğini, kapasitesini ve işlem hızını iyileştirmeyi amaçlamıştır.

DigiByte (DGB) üç katmandan oluşur: bir akıllı sözleşme katmanı ya da uygulama mağazası, bir genel hesap defteri katmanı ve aktarım işlemleri için iletişim kuran düğümleri içeren çekirdek protokol katmanı.

DigiByte (DGB)

DigiByte (DGB) Hangi Borsalarda Bulunur?

DigiByte (DGB) hangi borsalar bulunuyor? DigiByte (DGB) alınabilecek en iyi borsalar şu anda Binance, OKEx, Huobi Global, Upbit ve HitBTC’dir. Bu 5 borsaya ek olarak diğer çoğu borsadan da DigiByte (DGB) alabilirsiniz.

Son Dakika DigiByte (DGB) Fiyatı 2021

Son dakika DigiByte (DGB) fiyatı: DigiByte (DGB) şu anda dolardan işlem görüyor. Türk lirası karşısında DigiByte (DGB) şu anda TL’den işlem görüyor. Bu fiyatlanma ile DGB hem TL hem de dolar karşısında çok düşük fiyatlı bir kripto paradır.

DigiByte (DGB) Piyasa Değeri

DigiByte (DGB) piyasa değeri: DigiByte (DGB) piyasa değeri şu anda dolardadır. Bu piyasa değeri ile DigiByte (DGB) en büyük 89. kripto paradır. DigiByte (DGB) toplamda 21.000.000.000 DGB’lik arza şu anda dolaşımda 14.440.155.174 DigiByte (DGB) bulunuyor.

DigiByte (DGB) Hacmi

DigiByte (DGB) hacmi: DGB hacmi güncel olarak dolardadır. En yüksek DigiByte (DGB) hacmi Binance borsasındadır. Bu borsada DGB/USDT çiftindeki hacmi toplam hacmin %17.40’ına denk gelmektedir.

DigiByte (DGB) Grafiği

DigiByte (DGB) grafiği:

Yukarıdaki DigiByte (DGB) grafiğine yakından bakacak olursak; DGB son günlerde düşüş trendinde işlem görmektedir. Ayrıca DGB, Mayıs ayında çıktığı yüksek seviyelerden keskin bir düşüş yaptı ve bu yüzden genel piyasa ile birlikte hareket ediyor diyebiliriz. Kısa vadede DigiByte (DGB) fiyatının toparlanması için BTC ve ETH gibi lider kripto paraların yukarı yöndeki en önemli direnç seviyelerini kırması gerekiyor. Aksi takdirde BTC ya da ETH’de yaşanacak keskin bir düşüş DigiByte (DGB) fiyatında daha kötü hissedilebilir.

DigiByte (DGB) Alınır mı?

DigiByte (DGB) piyasa da bulunan köklü kripto paralardan biridir. Uzun bir süredir aramızda olması, Bitcoin blok zincirine benzer bir yapıya sahip olması ve çok düşük fiyatlı olması DigiByte (DGB) avantajlarından bazılarıdır. Bu nedenlerden dolayı DigiByte (DGB) güvenilir bir şekilde alınabilir.

İlgili İçerik: Digibyte (DGB) Nedir, Nasıl Alınır?

DigiByte (DGB) Madenciliği

DigiByte (DGB) madenciliği yapılabilir. DigiByte (DGB) iş kanıtları (PoW) kripto para birimidir ve blokları doğrulayarak blok ödülleri kazanırlar. Bir bilgisayar kullanarak ya da ASIC madencilik donanımı alarak DigiByte (DGB) madenciliği yapabilirsiniz. DigiByte (DGB) tokeninin 21 milyar adetlik sabit bir arzı vardır ve madencilik, azalan blok ödülleri ile bir emisyon eğrisi oluşturur, blok ödüller her ay %1 azalır.

DigiByte (DGB) Yorumları

En çok okunan DigiByte (DGB) yorumları:

1 dolara ulaşana kadar elimden çıkarmayı düşünmüyorum. Gerek 5 yıl gerek 10 yıl elimde tutarım.

Neden DGB diyorsanız: hızlı transfer sistemi, ico vb gibi şeylerle önceden dağıtılmış olmaması, madenciliğinin yapılabilmesi, başında bir sahibinin değil kâr amacı gütmeyen bir grubun olması, aktif sosyal medya çalışmalarının olması…

Piyasaya girmek isteyen ve ne alacağını bilmeyenlere uzun vadeli olarak düşünmeleri kaydıyla bu koini tavsiye ediyorum. DGB dipte olan bir koin ve Coinbase’in inceleme listesinde. Ne zaman listelenir bunu bilemiyoruz ama listelenme haberi bile 5x yaptırır. Bu boğada sönük kaldı ama herkesi almadığına pişman ettirecek.

İlgili İçerik: Digibyte (DGB) Yorum ve Tahminleri 2021

DigiByte (DGB) Geleceği 2021

DigiByte (DGB) geleceği 2021 başlığımızda ünlü kripto para tahmincilerinin DGB tahminlerine bakacağız:

CoinFan DigiByte (DGB) Fiyat Tahmini

CoinFan’a göre, DigiByte (DGB) fiyatı 2021 yılına kadar kademeli olarak artacak ve 2021’i 0,242 dolarlık bir seviyede sonlandıracak. Ayrıca, mevcut düşüş eğilimi nedeniyle, DigiByte (DGB) fiyatının bundan daha düşük seviyelerde işlem görmesi mümkündür. Ancak uzun vadede, yükseliş mümkündür.

Wallet Investor (DGB) Fiyat Tahmini

Wallet Investor, dijital varlıklara girmeyi dört gözle bekleyen herkes için DGB’nin bir yıldan fazla bir süredir berbat bir yatırım olduğunu iddia ediyor. Firmaya göre, DigiByte (DGB) fiyatı 0.0683 dolara çıkacak. Bu DigiByte (DGB) fiyat tahmininin gösterdiği gibi, kısa vadede DGB’nin başarılı bir yatırım olmaması muhtemeldir.

Digital Coin Price (DGB) Fiyat Tahmini

Digital Coin Price tarafından paylaşılan verilere göre, DigiByte (DGB) fiyatı 2021 yılına kadar %30 artacak ve bu yıl Aralık ayında ortalama 0.09590036 dolardan işlem görecek. DigiByte (DGB) fiyatının çok daha fazla yükselmesi bekleniyor; dolayısıyla 2021 yılına kadar DGB kârlı bir girişim olacak.

Crypto Gunther (DGB) Fiyat Tahmini

Crypto Gunther’e göre, DigiByte (DGB) fiyatı önümüzdeki on yılda 20 dolara yükselecek ve toplam piyasa değeri 220 milyar dolara çıkaracak. Bu, DigiByte’ı piyasa değerine göre en iyi kripto para projeleri arasına sokacak.

DigiByte (DGB) fiyatı 2021 yılına 0,02 dolardan başladı. DGB 0,0727 dolardan işlem yapmak için daha da yükseldi ve muhtemelen bu olumlu ivmeyi koruyacaktır. Bu durumda, DigiByte fiyatının yılı 0,100 dolardan kapatması zorunludur.

DigiByte

DigiByte (DGB) Güvenilir midir?

DigiByte (DGB) güvenilir bir projedir. DigiByte (DGB) kendi blok zincirini güvence altına almak için çift harcama veya %51 saldırı riskini azaltmak için toplam beş iş kanıtı algoritması kullanır. DigiByte (DGB), kripto para birimleri arasında bu tür en gelişmiş güvenlik kurulumuna sahip olduğunu iddia ederken, zorluk ayarlamaları madencilik çevrelerinde düşmanca hareketlere karşı dayanıklılık sağlıyor.

Her 15 saniyede kabaca bir blok doğrulayan DigiByte (DGB) blok zinciri, piyasaya sürüldüğünden beri iş kanıtları blok zincirinin uzun ömürlü olduğunu kanıtlamayı başardı ve şu anda Bitcoin’den çok daha uzun bir iş kanıtı blok zincirine sahip.

DigiByte (DGB) Nereden Satın Alabiliriz?

DigiByte (DGB), serbestçe ticareti yapılabilen bir altcoindir ve birden fazla borsada mevcuttur. Kripto para birimleri, sabit koinler ve itibari para birimleri karşısında işlem görmektedir. DigiByte (DGB) Binance, OKEx, Bittrex, KuCoin, Huobi Global, Bitfinex gibi lider borsalarda işlem görmektedir.

1 DigiByte (DGB) Kaç TL?

1 DigiByte (DGB) kaç TL? DigiByte (DGB) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Böylece DGB coin TL karşısında düşük fiyatlı kripto paralardan biridir.

1 DigiByte (DGB) Kaç Dolar?

1 DigiByte (DGB) şu anda dolardan işlem görüyor. DigiByte (DGB) dolar karşısında düşük fiyatlı kripto paralardan biridir. DigiByte (DGB) fiyatı 2 ay önce 0.18 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şu anda DigiByte (DGB) bu seviyenin %76 gerisindedir.

DigiByte (DGB) Yükselir mi?

DigiByte (DGB) bu yılki rallide pek de öne çıkmamış bir kripto paradır. İlerleyen aylardan DigiByte (DGB) diğer bazı altcoinler gibi yükseliş hareketi yakalarsa başarılı bir şekilde yükselebilir. DigiByte (DGB) fiyat tahmini için yukarıdaki uzmanların görüşlerine tekrardan bakabilirsiniz.

DigiByte (DGB) Ne Zaman Çıktı?

DigiByte (DGB) Ocak 2014’te çıktı. Ayrıca DigiByte (DGB) projesinin geliştirmesi Ekim 2013’te başladı. DigiByte (DGB) bir Bitcoin (BTC) forku olarak piyasa katıldı.

DigiByte (DGB) Kurucusu Kim?

DigiByte (DGB) kurucusu “DigiMan” olarak da bilinen Jared Tate tarafından oluşturuldu. Mayıs 2020’de Jared Tate görevinden geçici olarak emekli olduğunu açıkladı ama aynı yıl DGB kurucusu Eylül ayında projeye geri döndü.

DigiByte’ın faaliyetleri yalnızca geliştiricilere değil, aynı zamanda projenin korunmasını denetlemekle görevli gönüllü bir kuruluş olan DigiByte Vakfı‘na da bağlıdır. Üçüncü bir gönüllü grup olan DigiByte Farkındalık Ekibi, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinden sorumludur.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 4 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu