Kripto Para Haberleri

Dijital Dolar Vakfı 2020’nin İkinci Çeyreğinde Whitepaper Çıkartacak

Eski CFTC yöneticisinin Dijital Dolar Girişimi projeye 22 yeni danışman ekledi ve önümüzdeki iki ay içinde whitepaper çıkarmayı planlıyor. Eski CFTC, FED, Hazine yönetim kurulu üyeleri girişime katılınca Dijital Dolar hiç olmadığı kadar ciddi bir yere geldi.

Chris Giancarlo, yakında kurumlar için Bitcoin katili olabilecek şeyler hakkında endüstrinin en iyi fikirlerini topluyor. Dijital Dolar Vakfı (DDF), aralarında eski danışmanlar, bankacılar, büyük iş adamları ve kripto para meraklıları olmak üzere 25 danışman bulunduğunu iddia eden bir basın açıklaması yayınladı.

Dijital Dolar Whitepaperı Yakında Geliyor

Vakıf son toplantısını yaptı ve yol haritasının yaklaşık iki ay içinde yayınlanacağını açıkladılar. Teknik belgede, CBDC hakkında ‘temel unsurlar ve dijital doların değer teklifini’ içeren açıklamalar yer alacak.

Kısa süre önce ABD Senatosuna sunulan teşvik ödemeleri yasa tasarısında Dijital Dolar’dan bahsedilmişti. Fakat yasa tasarısından Dijital Dolar ibareleri çok hızlı bir şekilde çıkartılarak tasarı 1400 sayfaya indirgendi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Boğaları Halvingden Önce Kontrolü Kaybediyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu