Kripto Para Haberleri

Dijital Para Piyasası Durdurulamıyor

Kripto para piyasasının değeri her geçen gün biraz daha artıyor ve bu artış ile birlikte daha dikkat çekici bir seviyeye ulaştığı gerçeğini de es geçmemek gerekiyor. An itibarıyla 2 Trilyon doları aşmış durumda ve hali hazırda ralli desteği ile birlikte bu rakamın artacağını ön görmek de mümkün. Kısa bir süre önce ETH’de yaşanan ralli ile birlikte bu rakama ulaşıldı.

Günden güne büyüyen piyasa, yatırımcı sayısını arttırıyor ve daha fazla yatırımcı bu piyasa ile birlikte para kazanmaya devam ediyor. 2 aydan çok daha kısa bir süre içerisinde 1 trilyon ABD dolarından 2 trilyon ABD dolarına ulaştığını da bir kez daha dile getirmek istiyoruz.

Bu muazzam yükseliş ile birlikte dijital varlıklar için neden geleceğin para birimi ifadesini kullandığımızı artık sizler de daha iyi anlamış olacaksınız. Bitcoin, bu piyasanın en önemli varlıklarından biri ve sahip olduğu değere bakıldığında bunu daha net bir şekilde görebiliyoruz.

En Büyük Desteği Sağlayan Dijital Varlık Bitcoin

Son dakika: Ünlü analizci Bitcoin'den kazanç sağlamanın 5 yöntemini anlattı
Dijital Para Piyasası Durdurulamıyor 2

Bugüne kadar %100’ün üzerinde artış sergileyerek piyasalara en büyük desteği veren para birimi olarak tarihe geçti. An itibarıyla varlık piyasasının zirvesinde yer alıyor ve her geçen gün daha popüler hale geldiğini de unutmamak gerekiyor. coin dünyasına henüz yeni adım atan birçok yatırımcı da önceliği Bitcoin’e vermeye devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Hindistan'daki Bitcoin Ticareti 4 Katına Çıktı

Bu yıl içerisinde 61.000 Dolarlık rekor seviyeye ulaştı ve kısa sürede birçok yatırımcıya para kazandırmayı başardı. Bu başarıya tanıklık etmek için hali hazırda geç kalmış değilsiniz. Bitcoin her geçen gün bizleri biraz daha şaşırtıyor ve önlenemez yükselişi ile birlikte yatırımcıların göz bebeği olmaya devam ediyor.

Bitcoin ile birlikte ethereum desteğini de unutmamak gerekiyor ve şu an listede ikinci sırada yer alıyor. Coin piyasasına dair gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz ve piyasa değeri hatrı sayılır bir yükseliş sergilediği takdirde güncel haberleri an be an aktaracağız. An itibarıyla 2 trilyon Dolarlık bir rakamın üzerine çıkmış durumda ve bu artış hali hazırda devam ediyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu