Anasayfa Analiz Dikkat: Analist, Ethereum Fiyatı için Bu Seviyelere İşaret Etti!

Dikkat: Analist, Ethereum Fiyatı için Bu Seviyelere İşaret Etti!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? İşte popüler altcoin için paylaşılan analiz...

Dikkat: Analist, Ethereum Fiyatı için Bu Seviyelere İşaret Etti!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.850 dolarlık direncin altında kazançlarını konsolide ediyor. Ethereum fiyatının yeni bir yükselişe başlaması için 1.750 dolarlık desteğin üzerinde kalması gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı 1.850 doların üzerine çıkmak için hız kazanmaya çalışıyor.
  • Fiyat 1.770 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.780 dolara yakın destekle önemli bir üçgen formasyonu oluşuyor.
  • İşlem çifti 1.740 dolar desteğinin üzerinde kalamazsa düşüşünü uzatabilir.

Ethereum fiyatı 1.850 dolar seviyesinin üzerine çıkamadı ve aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Ethereum fiyatı 1.800 doların altına doğru düzeltme yaptı ancak boğalar 1.750 doların yakınında aktif kaldı.

1.741 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda yeni bir hız kazanma girişiminde bulunuyor. 1.780 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket oldu.

Ethereum fiyatı şu anda 1.770 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.780 dolara yakın destekle önemli bir üçgen formasyonu oluşuyor.

Dikkat: Analist, Ethereum Fiyatı için Bu Seviyelere İşaret Etti!

Yukarı yönde fiyat 1.800 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 1.815 dolar bölgesinin yakınında. 

1.815 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, iyi bir yükseliş başlatabilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 1.850 dolarlık direnci tekrar ziyaret edebilir. 

Bir sonraki temel direnç 1.865 dolar yakınında ve bunun üzerinde fiyat daha da yükselebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.920 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Ana direnç 2.000 dolarda bulunuyor.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.815 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.780 dolar seviyesine, 100 saatlik basit hareketli ortalamaya ve trend çizgisine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.740 dolar. 1.740 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 1.700 dolar seviyesine düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Dikkat: Analist, Ethereum Fiyatı için Bu Seviyelere İşaret Etti! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar