Anasayfa Altcoin Dikkat: Binance, Seed Tag ile Yeni Bir Altcoin Listeledi!

Dikkat: Binance, Seed Tag ile Yeni Bir Altcoin Listeledi!

Altcoin

Kripto para borsası Binance tarafından Neutron listelemesi gerçekleştirildi. NTRN'ye Seed Tag (Tohum Etiketi) uygulandı.

Dikkat: Binance, Seed Tag ile Yeni Bir Altcoin Listeledi!
Hızlı İçerik

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, Neutron (NTRN) listelemesini duyurdu. Bu, Neutron için çok önemli bir ana işaret ediyor ve kripto para ekosisteminde zincirler arası gelişim için heyecan verici olanaklar sunuyor.

Binance, bugünden itibaren geçerli olmak üzere Neutron için üç spot işlem çifti ile alım satımı başlattı: NTRN/BTC, NTRN/USDT ve NTRN/BNB. Bu listeleme, Neutron alım satımı söz konusu olduğunda kullanıcılara daha fazla esneklik ve erişilebilirlik sağlıyor.

Kripto para meraklıları ve traderları, bu duyuruyu takip etmesi beklenen alım satım çılgınlığına katılmak için hazırlık yaparak NTRN tokenlerini hemen yatırmaya başlayabilirler.

Bir başka gelişme olarak Binance, NTRN'yi alım satım lansman tarihinden itibaren 48 saat içinde yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak tanıtacak ve yatırımcılara NTRN ile marj ticareti yapma fırsatı sunacak. Bu hamle, yatırımcıların Neutron ile kaldıraçlı pozisyonları keşfetmeleri için yeni yollar açıyor.

NTRN'ye bir Seed Tag (Tohum Etiketi) uygulandığını ve bu projenin listelenen diğer tokenlere kıyasla daha yüksek volatilite ve risk taşıyabileceğini belirtmek önemlidir. Her zaman olduğu gibi yatırımcıların alım satım faaliyetlerine katılmadan önce dikkatli olmaları ve kapsamlı araştırma yapmaları tavsiye edilir.

Dikkat: Binance, Seed Tag ile Yeni Bir Altcoin Listeledi!

Neutron (NTRN) Nedir?

Neutron, Blockchain'ler Arası İletişim Protokolü (IBC) aracılığıyla zincirler arası uygulama geliştirmeyi basitleştirmek için tasarlanmış bir blockchain ağıdır. Ayrıca, DeFi Dapp'lerine Cosmos Hub'ın tam ekonomik güvenliğini sağlar.

Neutron, CosmWasm kullanarak akıllı sözleşmeleri Cosmos ailesi blockchain'lerine getirme kabiliyeti dolayısıyla kripto para alanında öne çıkmaktadır. Neutron, IBC protokolünü kullanan ağlarla sorunsuz bir şekilde çalışır ve güvenliği, Interchain Security kullanan Cosmos Hub ağı aracılığıyla garanti edilir.

Neutron, modülerliği ve yeteneklere dayalı güvenlik ilkeleriyle tanınan Cosmos SDK yapısından yararlanmaktadır. Interchain Security; Neutron'un, Cosmos Hub'ın doğrulayıcı seti tarafından güvence altına alınmasını sağlayarak yalnızca Neutron blockchain'ine adanmış ayrı bir doğrulayıcı setine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Dikkat: Binance, Seed Tag ile Yeni Bir Altcoin Listeledi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik