Anasayfa Altcoin Dikkat Çeken Gelişme: Coinbase, Yeni Listeleme Duyurusu Yaptı!

Dikkat Çeken Gelişme: Coinbase, Yeni Listeleme Duyurusu Yaptı!

Altcoin

Kripto para borsası Coinbase, kullanıcılarına yeni bir listeleme duyurusu yaptı.

Dikkat Çeken Gelişme: Coinbase, Yeni Listeleme Duyurusu Yaptı!

Kripto para borsası Coinbase, Base borç verme protokolü Seamless Protocol'ün yönetişim tokeni SEAM'i listeleme planlarını açıkladı. Bu stratejik hamle, SEAM'ın Coinbase'de işlem görecek öncü ve tek Base yerel proje tokeni olarak ortaya çıkmasıyla önemli bir gelişmeye işaret ediyor ve borsanın yenilikçi DeFi projelerini benimseme konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Seamless Protocol için yönetim tokeni işlevini gören SEAM, DeFi ortamlarını yeniden şekillendirmede devrim niteliğinde bir adım anlamına geliyor. Seamless Protocol, öncü bir merkeziyetsiz borç verme ve borç alma platformu olarak öne çıkmakta ve hem fazla hem de eksik teminatlı kredilerle ilgilenen kullanıcılar için sezgisel bir deneyim sunarak kendini farklı bir konuma getirmektedir. 

Seamless Protocol'ü diğerlerinden ayıran şey, topluluk yönetişimi ve izin gerektirmeyen doğası üzerine kurulu olmasıdır. İster kamu ister özel olsun geleneksel yatırımcı satışlarından kaçınarak DeFi protokolleri için yeni bir ölçüt belirleyerek merkeziyetsizliği cesurca savunmaktadır. 

Airdrop Planları da Açıklandı

Dikkat Çeken Gelişme: Coinbase, Yeni Listeleme Duyurusu Yaptı!

Duyuru bununla da sınırlı kalmadı. Seamless Protocol, ayrıca 400.000 SEAM token için airdrop planlarını da açıkladı. Uygun alıcılar bu tokenleri üç aylık bir süre içinde almaya hazırlanıyor ve bu da Seamless ekosistemine topluluk katılımını teşvik etmek için proaktif bir çabanın sinyalini veriyor.

SEAM'in sorunsuz ticaretini kolaylaştırmak için Coinbase, Base ağına bir ERC-20 token olarak SEAM desteği ekleyecektir. Fakat kullanıcılar, potansiyel fon kaybını önlemek için SEAM tokenlerini farklı ağlar üzerinden transfer etmemeleri konusunda uyarılmakta ve belirlenen ağa bağlı kalınması gerektiği vurgulanmaktadır.

SEAM için alım satımın, likidite koşullarının karşılanmasına bağlı olarak 11 Aralık 2023 tarihinde saat 13:00 ET'den sonra başlaması beklenmektedir. SEAM-USD işlem çiftleri, yeterli varlık arzı sağlandıktan sonra piyasaya sürülecek ve dağıtım aşamalı olarak gerçekleşecektir. Bununla birlikte SEAM desteğinin kullanılabilirliğinin, ticaretin desteklendiği belirli yetki alanlarında sınırlı olabileceğini unutmamak önemlidir.

Dikkat Çeken Gelişme: Coinbase, Yeni Listeleme Duyurusu Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan