Anasayfa Altcoin Dikkat Çeken XRP Tahmini: 5 Haneli Fiyatlara Ulaşabilir!

Dikkat Çeken XRP Tahmini: 5 Haneli Fiyatlara Ulaşabilir!

Altcoin

Analist Bitforcoinz, XRP fiyatının 5 haneli seviyelere ulaşabileceğine dair bir tahminde bulundu.

Dikkat Çeken XRP Tahmini: 5 Haneli Fiyatlara Ulaşabilir!

Ripple, 2021'de blockchain teknolojisinden yararlanan CBDC'ler için özel bir XRP Ledger (XRPL) duyurdu. Şirket; bu gelişmenin, kripto para birimlerinin "CBDC'ler ve diğer para birimleri arasında sürtünmesiz değer hareketi için tarafsız bir köprü varlığı olarak kullanılmasını" sağladığını söyledi.

Dünya çapında yaklaşık 130 ülke, CBDC'leri tüm işlemlerin geleceği olarak lanse ederek başlatmayı planlıyor. Dünyanın yüzde 98'i CBDC seçeneklerini araştırıyor. XRP, defter teknolojisini diğer ülkelerle birleştirirse büyük kazanç elde edebilir.

Bunu dikkate alan kripto para analisti Bitforcoinz, Ripple'ın CBDC'lerle entegrasyonunun XRP fiyatını yeni zirvelere çıkarabileceğini öngördü. Fiyat tahminine göre XRP, dijital para birimlerini araştıran tüm ülkelerde CBDC'lere güç verirse 10.000 dolara ulaşabilir.

Bitforcoinz, X üzerinden yaptığı bir paylaşımda, şu ifadeleri kullandı:

XRP, CBDC'lere ayak uydurmak için tasarlandı! 10 dolarlık fiyatla tüm parayı köprülemeye yetecek kadar XRPz yok. XRP'nin 10.000 dolarda olması mantıklı bir sonuç.

Dikkat Çeken XRP Tahmini: 5 Haneli Fiyatlara Ulaşabilir!

XRP Fiyatı 10.000 Dolara Ulaşacak mı? 

XRP'nin 10.000 dolara ulaşması sadece temenniden başka bir şey değil. Her şeyden önce Ripple, CBDC para biriminin keşfedilmesinde onlara yardımcı olmak için dünya çapındaki Merkez Bankaları ile ortaklık kurmadı. Diğer yandan, zemin seviyesine gelen XRP, 1 dolar seviyesinin üzerine çıkmakta zorlanıyor. SEC'e karşı açılan davayı kazanmasına rağmen 1 doları geçemedi.

10.000 dolara ulaşmak gerçekçi olmadığından, bunun gibi cesur tahminlere ihtiyatlı yaklaşmak gerekiyor. Piyasalar ayı bölgesinde ve bir boğa koşusunun bile XRP'yi 10.000 dolara itme şansı çok düşük.

Yazının yazıldığı sırada XRP fiyatı, 0,48 dolardan işlem görüyor. Söz konusu fiyat, 24 saatlik günlük ticarette neredeyse yüzde 1 artış gösterdi. Fakat Ocak 2018'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolardan yüzde 86'ya yakın düşüş yaşadı.

Dikkat Çeken XRP Tahmini: 5 Haneli Fiyatlara Ulaşabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar