Anasayfa Analiz Dikkat: Ethereum, Bu Şartlar Altında Güçlü Bir Artış Başlatabilir!

Dikkat: Ethereum, Bu Şartlar Altında Güçlü Bir Artış Başlatabilir!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı belirli seviyelerin üzerinde bir kapanış olması halinde güçlü bir artış başlatabilir. İşte popüler altcoin için fiyat analizi...

Dikkat: Ethereum, Bu Şartlar Altında Güçlü Bir Artış Başlatabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 2.265 dolarlık direnci aşmak için mücadele etti. Fiyat, 2.265 doların ve ardından 2.320 doların üzerinde bir kapanış olursa toparlanabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.265 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkmak için mücadele etti.
  • Fiyat 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.180 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • 2.265 dolar ve 2.320 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti güçlü bir artış başlatabilir.

Ethereum fiyatı 2.200 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kalmayı başardı. Boğalar büyük bir aşağı yönlü kırılmayı korudu ve fiyatı 2.220 dolar seviyesinin üzerine çıkardı.

2.250 dolar seviyesinin üzerinde bir baskı oluştu ancak ayılar 2.265 dolarlık direnç bölgesinin yakınında hala aktif. 2.264 dolar civarında bir tepe oluştu.

Ethereum fiyatı şu anda 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.180 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Dikkat: Ethereum, Bu Şartlar Altında Güçlü Bir Artış Başlatabilir!

Yukarı yönde fiyat 2.265 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. 2.265 dolar bariyerinin üzerinde bir kapanış iyi bir yükseliş başlatabilir. Bir sonraki kilit direnç 2.320 dolar seviyesine yakın. 2.320 dolar bölgesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.400 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Bir sonraki direnç 2.420 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç, 2.500 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir ve Ethereum fiyatı bunun üzerinde toparlanıp 2.550 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.265 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.220 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

İlk temel destek 2.180 dolarlık bölge ve trend çizgisi olabilir. Aşağı yönlü bir kırılma ve 2.180 doların altında bir kapanış, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 2.120 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, önümüzdeki seanslarda fiyatı 2.000 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Dikkat: Ethereum, Bu Şartlar Altında Güçlü Bir Artış Başlatabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar