Anasayfa Analiz Dikkat: Ethereum Kapanış Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir...

Dikkat: Ethereum Kapanış Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir...

Analiz

Ay ve hafta kapanışı için artık sayılı günler kalmışken, yatırımcılar heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Peki Ethereum cephesinde nelere dikkat edilmeli?

Dikkat: Ethereum Kapanış Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir...

Ethereum (ETH) fiyatı, ABD Doları karşısında 1.850$ desteğinin üzerinde pozitif bir bölgede işlem görüyor. Ethereum (ETH), 1.880$ desteğinin üzerinde kalırsa 2.000$'a yükselebilir.

  • Ethereum (ETH) konsolide oluyor ve 1.925 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşı karşıya.
  • Fiyat 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD çiftinin saatlik grafiğnide 1.920$ civarındaki dirençle oluşan önemli bir üçgen formasyonu var.
  • Lider altcoin, 1.925 $ direncini aşarsa tekrar toparlanabilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum'un fiyatı 1.800 dolarlık destek bölgesinden yeni bir artış başlattı. Ethereum (ETH) hız kazandı ve Bitcoin (BTC) benzer şekilde 1.850 dolarlık direnç bölgesinin üzerine yerleşmeyi başardı.

Yukarı doğru hareket öyle oldu ki fiyat 1.880 dolarlık direnci bile aştı. 1.940 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat şu anda kazançları pekiştiriyor.

Ethereum (ETH) fiyatı da 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) oldukça üzerinde. Ayrıca, ETH/USD çiftinin saatlik grafiğnide 1.920$ civarındaki dirençle oluşan önemli bir üçgen formasyonu var.

Dikkat: Ethereum Kapanış Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir...

Yukarı yönde acil bir direnç, 1.925 dolar seviyesinin ve üçgen bölgesinin yakınında. 1.925$ seviyesinin üzerinde bir kapanış, yeni bir ralli başlatabilir. Belirtilen durumda, fiyat 1.960 $ direncine doğru yükselebilir.

Daha fazla kazanç Ethereum (ETH) 2.000 dolarlık dirence doğru gönderebilir. Son olarak, boğalar hareket halinde kalırsa, ayıların tavır alıp daha fazla kazancı koruyabileceği 2.120 dolar seviyesine doğru bir kayma olabilir.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 1.925 dolarlık direnci kıramazsa, başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.890 dolar seviyesinin ve üçgen trend çizgisinin yakınında.

Bir sonraki büyük destek 1.880 dolar bölgesine veya 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) yakın. Bu bölgenin kaybı, lider altcoin'i 1.800 dolara kadar düşürebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD artık yükseliş bölgesinde ivme kaybediyor.

Saatlik RSI RSI 50 seviyesinin üzerinde.

Ana Destek Seviyesi – 1.880$.

Ana Direnç Seviyesi – 1.925$.

Kaynak: NewsBTC

Dikkat: Ethereum Kapanış Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik