Anasayfa Altcoin Dikkat: Mega Balina, Bu Altcoin'den 4 Trilyonluk Alım Yaptı!

Dikkat: Mega Balina, Bu Altcoin'den 4 Trilyonluk Alım Yaptı!

Altcoin

Mega balina, 42 milyon dolar değerinde 4 trilyon Shiba Inu (SHIB) satın aldı.

Dikkat: Mega Balina, Bu Altcoin'den 4 Trilyonluk Alım Yaptı!

Gizemli ve kimliği belirsiz bir Shiba Inu balinası, Pazar günü 4 trilyonluk devasa bir token alımı yaptı. Mega balina, hafta sonu boyunca 4 trilyon SHIB tokenini biriktirmek için şaşırtıcı bir şekilde 42 milyon dolar ödedi.

Balinalar 2023'ün 4. çeyreğinde çoğunlukla ortalıkta görünmediğinden bu, SHIB'in Aralık ayında tanıklık ettiği en yüksek satın alma işlemi oldu. Bilinmeyen balina, tokenleri taşımadı ya da satmadı. Söz konusu balina, SHIB'i daha uzun bir süre elinde tutmaya devam edebilir.

Popüler kripto cüzdanı takip botu Whale Alert, işlemi gerçekleştiren ve açık hale getiren ilk kişi oldu. Whale Alert, X üzerinden şu paylaşımı yaptı:

Yaklaşık 24 saat önce dudak uçuklatan 4.238.953.460.450 SHIB token, 'bilinmeyen' olarak etiketlenen cüzdanlar arasında hareket etti. İlginç bir şekilde işlemde hiçbir borsa yer almadı.

Balina, Shibarium Yakımları Öncesinde SHIB Satın Alıyor

Dikkat: Mega Balina, Bu Altcoin'den 4 Trilyonluk Alım Yaptı!

Shiba Inu ekibi, geçen hafta Shibarium'un Ocak 2024'ten itibaren SHIB tokenlerini yakmaya başlayacağını doğruladı. Mega balina, büyük olasılıkla SHIB yakım işlemlerine güveniyor ve bu nedenle erken bir giriş pozisyonu aldı.

Shibarium her yıl trilyonlarca token yakmayı başarırsa balina, büyük olasılıkla varlık balonunu görebilir. Ölü cüzdana trilyonlarca token gönderilirse SHIB'in sürdürülebilir bir şekilde fiyatını artırma şansı mümkün olabilir. Milyonlarca ya da milyarlarca tokenin yakılması SHIB'i kıt hale getirmeyeceğinden bu durum, yakım işleminin ölçeğine bağlıdır.

Yazım sırasında SHIB fiyatı 0,00000975 dolardan işlem görüyor. Söz konusu fiyat, son 24 saatte yaklaşık yüzde 3 düşüş gösterdi. SHIB fiyatı, ayrıca Ekim 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan yüzde 89'a yakın bir düşüş yaşadı.

Dikkat: Mega Balina, Bu Altcoin'den 4 Trilyonluk Alım Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan