Anasayfa Analiz Dikkat: Yüzde 48 Artan Altcoin'den Yeni Ralli Sinyali Geliyor!

Dikkat: Yüzde 48 Artan Altcoin'den Yeni Ralli Sinyali Geliyor!

Analiz

THORChain (RUNE), son yedi gün içinde %48 artarak 13 Ağustos'ta 1,42 dolarlık önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Peki popüler altcoin için sırada ne var?

Dikkat: Yüzde 48 Artan Altcoin'den Yeni Ralli Sinyali Geliyor!

THORChain (RUNE), son yedi gün içinde %48 artarak 13 Ağustos'ta 1,42 dolarlık önemli bir dönüm noktasına ulaştı. 

Santiment tarafından sağlanan verilere göre, THORChain'in fiyatındaki son artış, sosyal hacimdeki önemli bir artıştan kaynaklandı. 

Verilere göre, RUNE'nin sosyal hacmi 7 Ağustos ile 13 Ağustos arasında %4.300 artarak dikkatleri zincirler arası likidite protokolüne çekti. 

Dikkat: Yüzde 48 Artan Altcoin'den Yeni Ralli Sinyali Geliyor!

Ayrıca, THORChain (RUNE) etrafındaki olumlu yatırımcı duyarlılığı, belirtilen zaman çizelgesinde %6.100 arttı. Bu, daha fazla yatırımcı atladıkça varlığın işlem hacminin artmasına neden oldu.

Bununla birlikte, son 24 saat içinde, RUNE'nin sosyal hacmi ve olumlu hissiyatı, varlık 1,34$ sınırını düşürürken önemli ölçüde geriledi.

THORChain (RUNE) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

THORChain (RUNE) fiyatı, yazımız sırasında 1,39 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap (CMC) verilerine göre dijital varlık, 24 saatlik işlem hacminde %30'luk bir artışla 150 milyon dolara ulaştı.

Öte yandan, piyasa istihbarat platformuna göre RUNE'nin bir günlük fiyat oynaklığı %30 düştü. Ani düşüş, düşük balina aktivitesine rağmen THORChain'in fiyatı 15 haftanın en yüksek seviyesinde kalırken geldi.

Nisan ayında THORChain (RUNE), kullanıcıların Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) ikilisini Bitcoin (BTC) ile değiştirmesine izin vermek için Web3 şirketi Unizen ile ortaklık kurdu. Bu aynı zamanda kullanıcıların varlıkları farklı zincirlerde depolamasına izin verir diyebiliriz.

Dikkat: Yüzde 48 Artan Altcoin'den Yeni Ralli Sinyali Geliyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik