Anasayfa Altcoin Haberleri Dipten Alımlar SAND Fiyatını Nasıl Etkiledi? Hedef Ne?

Dipten Alımlar SAND Fiyatını Nasıl Etkiledi? Hedef Ne?

Altcoin Haberleri

Dipten alımlar The Sandbox (SAND) fiyatına nasıl yansıdı? SAND fiyatının hangi seviyede işlem görmesi bekleniyor?

Dipten Alımlar SAND Fiyatını Nasıl Etkiledi? Hedef Ne?

Yatırımcılar kripto para birimlerinde dipten satın alma girişiminde bulunurken, The Sandbox (SAND) fiyatı toparlanıyor. SAND fiyatı, bu haftanın en düşük seviyesi olan 0,9096 dolar seviyesinin biraz üstünde olacak şekilde 1,3822 dolardan işlem görüyor. Söz konusu fiyat, 28 Ekim’den beri kaydedilen en düşük fiyat oldu. SAND fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesine göre yüzde 84 değer kaybetti. Diğer altcoinler de yukarı yönlü hareket etmeye başladı. Ethereum (ETH) fiyatı 2,000 dolar seviyesinin üstünde işlem görüyor.

SAND fiyatı, kripto para sektöründeki sell-off sürecinde düşüş yaşamadı. Yatırımcılar, sell-off sürecinde SAND ve diğer kripto para birimlerine yönelik talebin azalabileceği konusunda endişeli. Diğer bir endişe de NFT gibi varlıklara odaklanan platformların yüksek faiz oranları döneminde daha az talep görmesidir. 

Dipten Alımlar SAND Fiyatını Nasıl Etkiledi? Hedef Ne?

FTX Kurucusu Robinhood’dan Hisse Satın Aldı

The Sandbox (SAND) fiyatı, bazı yatırımcıların dipten alım yapmasıyla gece saatlerinde hafif bir şekilde yükseldi. Söz konusu toparlanma, FTX kurucusunun Robinhood’dan hisse satın aldığını duyurmasının ardından gerçekleşti. Bu hamle blockchain sektöründe bir güven işareti olarak değerlendirildi. 

Öte yandan, rahatlama rallisinin ölü kedi sıçraması olarak bilinen şeyin bir parçası olabileceği düşünülüyor. Bu, büyük bir sell-off esnasında gerçekleşen kısa süreli bir ralli olabilir. 

The Sandbox (SAND) Fiyatında Neler Bekleniyor?

Günlük grafiğe göre, The Sandbox (SAND) fiyatı, alçalan kanalın alt sınırının altına doğru hareket ediyor. Bu, ayıların hala kontrolü elinde tuttuğunun göstergesiydi. Fakat şu anda SAND fiyatı söz konusu seviyeyi tekrar test etmeye çalışıyor. 

Yatırımcılar dipten alım yapmaya devam ederse SAND fiyatı muhtemelen 1,50 dolar seviyesine geri dönecek. Fiyatın kanalın alt sınırının üstüne çıkması halinde daha fazla kazanç ortaya çıkacak.

Dipten Alımlar SAND Fiyatını Nasıl Etkiledi? Hedef Ne?

Dipten Alımlar SAND Fiyatını Nasıl Etkiledi? Hedef Ne? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)