Kripto Para Haberleri

Dizüstü Bilgisayarınızda Madencilik Yapabileceğiniz Altcoinler

Dizüstü bilgisayarınız ile para kazanmaya ne dersiniz? Altcoin madenciliği ile birlikte sizler de bu sürece adım atabilir ve mining işlemi sonrası kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca insan ve firma, mining yaparak kazanmaya devam ediyor. Peki ama hangi alt coinler bu konuda fayda sağlıyor ya da mining işlemi için uygunluk gösteriyor? Gelin hep birlikte kazandıran alt coinlere göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Zcash:

zcash-zec

GPU desteği ile çıkarılabilen bir alt coin ile karşınızdayız. An itibarıyla madencilik adına tercih edilen en popüler alt coinlerden biri olduğu gerçeğini de ifade etmekte fayda var. Acemi madencilerin başlangıç tercihi olarak da lanse ediliyor ve kazma işine yeni başlayacaksanız eğer sizler de Zcash ile birlikte ilk adımı hemen şimdi atabilirsiniz.

ZEC destekçileri, madenciliğe başlayacak olan kimselerin tek başına yani bireysel olarak hareket etmek yerine bir havuzda yer almalarının en azından ilk etapta çok daha doğru ve sağlıklı bir hamle olacağını dile getiriyor. 

Monero:

Monero (XMR)

XMR de yine minin adına tercih edebileceğiniz alt coinlerden biri. Ev bilgisayarınızı kullanarak sizler de mining yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. XMR’yi saklamak için ihtiyaç duyacağınız cüzdan için bir de cüzdana ihtiyacınız olacak ve bu konuda yardım alabileceğiniz çok sayıda adres mevcut.

Ethereum ve Zcash ile birlikte yine acemi madencilerin yani bu işe ilk kez başlayacak olanların en çok tercih ettiği dijital varlıklardan bir tanesidir. Sizler de ilk adımı Monero ile yapabilir ve sonrasında bir değişikliğe gidebilirsiniz.

Dogecoin:

Dogecoin (DOGE)

Mem temalı bir dijital varlık yani kripto para ile karşınızdayız. Nvidia Corporation tarafından yapılabilir bir madencilik eylemi olarak karşımıza çıkıyor. Dizüstü bilgisayar sahipleri için yine harika bir fırsat ve tercih olduğunu düşünüyoruz. Mining işlemine izin veren bir alt coin ve kazarak kazanç elde etmek isteyenlerin de yine öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Fikir edinmek ve bu alanda tecrübe kazanmak için sizler de Dogecoin ile başlayabilir ve devamında tercihlerinizi eğer dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu