Anasayfa Terra Haberleri Do Kwon’dan Terra ile İlgili Çarpıcı Açıklama: Yıkıldım!

Do Kwon’dan Terra ile İlgili Çarpıcı Açıklama: Yıkıldım!

Terra Haberleri

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon, projenin çöküşüyle adeta yıkıldığını dile getirdi.

Do Kwon’dan Terra ile İlgili Çarpıcı Açıklama: Yıkıldım!

Terra ekosisteminde yaşanan çöküş, kripto para piyasasını derinden sarstı. Değeri 1 ABD Doları’na sabitlenmiş olan UST sabitliğini kaybetti. Ağın yönetişim tokenı olan LUNA da devasa bir çöküş ile karşı karşıya kaldı. Bunun üzerine Luna 2.0 isimli yeni bir token piyasaya sürüşdü. 

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon, Wall Street Journal ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, projenin çöküşüyle “yıkıldığını” ifade etti. Söz konusu isim, çöküşten etkilenen on binlerce yatırımcının kendisine iyi bakmasını umut ediyor.

Twitter üzerinden yaptığı rahatsız edici paylaşımlarla gündeme gelen Kwon, geçmişte söylediği bazı şeylerden şu anda pişman olduğunu dile getirdi. Kwon, şirketin başarılı bir ikinci eyleme giden yolu bulabileceğinden emin görünüyor. 

Do Kwon’dan Terra ile İlgili Çarpıcı Açıklama: Yıkıldım!

Kwon: Orijinal Projeden Daha Güçlü Olacak!

Luna 2.0’ın geçen ay başarısız olan orijinal projeden daha güçlü olacağını düşünen Kwon, çok sayıda geliştiricinin uygulamalarını yeni zincirde piyasaya sürmeye hazırlandığını iddia etti. Yeni token rekor seviyesine kıyasla yüzde 89,6 düştü ve şimdi 2 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. 

60 milyar doları ortadan kaldıran Terra, ciddi bir piyasa bulaşmasına neden oldu. Söz konusu ekosistem, büyük ölçüde düzenleyici incelemeye tabi tutuldu. Başarısız blok zincirinin arkasındaki geliştirici olan Terraform Labs birçok yasal problem ile karşı karşıya.

Geçen hafta şirkete ve destekçilerine karşı toplu dava açıldı. Davacı, hem şirketin hem de destekçilerinin kripto para birimi hakkında yanıltıcı açıklamalar yaptığını ileri sürdü. 

Proje zirveye ulaştığında servetine servet katan Kwon, şimdi ise her şeyini kaybettiğini dile getirdi. Kwon, tutumlu bir yaşam tarzına sahip olduğu için böylesine büyük bir kaybın kendisini rahatsız etmediğini de sözlerine ekledi. 

Do Kwon’dan Terra ile İlgili Çarpıcı Açıklama: Yıkıldım! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)