Anasayfa Sektörel DOGE Savunucusu Elon Musk, Kaç SHIB'e Sahiptir?

DOGE Savunucusu Elon Musk, Kaç SHIB'e Sahiptir?

Sektörel

Dogecoin savunucusu Elon Musk çeşitli meme coin'lere olan desteğini defalarca dile getirdi. Peki Musk, gerçekten SHIB'e sahip olabilir mi?

DOGE Savunucusu Elon Musk, Kaç SHIB'e Sahiptir?

Elon Musk birçok meme coin'e desteğini defalarca ifade etti. 2022 Babalar Günü'nde tüm çocuklarını "çok" sevdiğini haykırdı. Hemen ardından kendini 'Dogefather' ilan eden kişi, Dogecoin'i (DOGE) desteklemeye devam edeceğini söyledi ve varlığı "satın almaya" devam edeceğini doğruladı.

Daha sonra 2023'ün ilk çeyreğinde Elon Musk, Twitter'ın "yeni" CEO'sunu duyurdu. Sol tarafta CEO etiketi bulunan siyah tişört giyen bir Shiba Inu (SHIB) köpeğinin fotoğrafını yayınladı. Musk, 'Floki' adlı yeni yöneticinin "harika" olduğunu haykırdı ve alaycı bir şekilde köpeğin önceki yöneticiden "çok daha iyi" olduğunu iddia etti.

Birkaç ay sonra, X'in (eski adıyla Twitter) logosu kısa süreliğine Blue Bird'den Dogecoin (DOGE) logosunun yüzü olarak hizmet veren Shiba Inu'ya (SHIB) değiştirildi. Musk, X'te açıkça platformun "bir süreliğine Shiba Inu (SHIB) köpeği olarak yeniden markalandığını" ilan etti. Peki Elon Musk'ın Shiba Inu (SHIB) gibi varlıkları var mı? 

Elon Musk Gerçekten Shiba Inu (SHIB) Sahibi mi?

2021'de Elon Musk, Shiba Inu (SHIB) alacağını açıklamış ve direnişin boşuna olduğunu haykırmıştı. O zamanlar Musk'un Dogecoin (DOGE) veya Shiba Inu'dan (SHIB) mı bahsettiği yoksa sadece yeni bir köpek mi alacağını kastettiği belli değildi.

Ancak Ekim ayında bir topluluk üyesi ona kaç tane Shiba Inu (SHIB) tokenine sahip olduğunu sorduğunda Elon Musk, "Hiçbiri" yanıtını verdi.

Musk ayrıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin'i (DOGE) yalnızca meraktan satın aldığını açıklayarak şunları ekledi. Elon Musk:

"Merakımdan "Bitcoin, Ethereum & Dogecoin" adında bazı ascii hash dizileri edindim. Bu kadar. 

Daha önce de söylediğim gibi, çiftliğinizi kriptoya yatırmayın! Gerçek değer, herhangi bir biçimde para değil, ürünler üretmek ve insanlara hizmet sunmaktır."

DOGE Savunucusu Elon Musk, Kaç SHIB'e Sahiptir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik