Anasayfa Altcoin Dogecoin 2023'ün Sonunda Hangi Seviyeye Kadar Yükselebilir?

Dogecoin 2023'ün Sonunda Hangi Seviyeye Kadar Yükselebilir?

Altcoin

Dogecoin 2023'ün sonunda hangi seviyeye kadar yükselebilir? Beklentiler neler? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Dogecoin 2023'ün Sonunda Hangi Seviyeye Kadar Yükselebilir?
Hızlı İçerik

Dogecoin şu anda 0,07 dolardan işlem görüyor ve 2023'ün en az performans gösteren dijital varlıkları arasında yer alıyor. DOGE, son sekiz ayda yatırımcılara neredeyse hiç kazanç sağlamayarak güçlükle toparlandı. Meme coin birkaç kez sıçradı, ancak kazançlarını 24 saatten daha kısa sürede hızla düşürdü.

İlk sekiz ay DOGE için felaket olsa da, beklentiler önümüzdeki süreç için bir hayli olumlu olarak gözüküyor. 

Peki Dogecoin 2023'ün sonuna kadar hangi seviyeye yükselebilir? Gelin şimdi tahminlere ve beklentilere hep birlikte bir bakalım.

Dogecoin Fiyat Tahmini

Önde gelen zincir içi metrikler ve fiyat tahmin firması Changelly, DOGE için düşüş eğilimi gösteren bir tablo çizdi. Tahmin, Dogecoin'in Aralık 2023 sonuna kadar aynı 0,07 dolardan işlem görebileceğini öne sürdü. Tahmine göre, Dogecoin yılın önümüzdeki dört ayında sabit işlem yapabilir ve zar zor kâr sağlayabilir. Bu, yıl sonuna kadar yaklaşık% 1'lik bir düşüş anlamına geliyor.

Dogecoin 2023'ün Sonunda Hangi Seviyeye Kadar Yükselebilir?

Bu nedenle, kripto para birimi artık 2021'de olduğu gibi getiri sağlamayabileceğinden, DOGE için tüm göstergeler düşüş eğiliminde olmaya devam ediyor. Yeni yatırımcılar iki yıldır çantalarını elinde tutuyor ve portföyleri ''su altında'' kalıyor. Ekosisteminde yatırımcıları paralarını DOGE'ye dökmeye çekebilecek heyecan verici olaylar yaşanmıyor. Piyasalar boğa koşusu için hazırlanmadığı için Dogecoin için bir olay değişikliği kartlarda yok.

Sonuç olarak, bu dönemde DOGE'ye giriş pozisyonu almadan önce dikkatli olunması tavsiye edilir. Doge'nin fiyatta yıl sonuna kadar kuzeye gitmekten daha fazla düşme şansı var. Basın zamanında Dogecoin 0,074 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük işlemde% 1,5 arttı.

Ancak DOGE, Mayıs 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 dolardan yaklaşık %90 oranında düştü diyebiliriz.

Dogecoin 2023'ün Sonunda Hangi Seviyeye Kadar Yükselebilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik