Altcoin Haberleri

Dogecoin 45 Cent’e Ulaştı

Piyasadaki kripto para birimlerini parodileştirmek ve bir şaka süreci yaratmak adına ortaya çıkan Dogecoin, şimdilerde büyük bir gerçek olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Elon Musk’ın ‘’Halkın para birimi’’ açıklaması sonrası büyük bir yükseliş gerçekleştiren dijital varlık, şimdilerde 45 cent değeri ile karşımıza çıkıyor.

Bu tarihi bir rekor ve Dogecoin piyasaya girdiği andan itibaren ilk kez 45 cent üzerine çıktı. Bir kilometre taşı ve hatta tarihi bir rekor olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Memecoin sınıfında yer alan ve az önce de dile getirdiğimiz gibi bir şaka para birimi olarak lanse edilen bu varlık, bazıları için Elon Musk’ın parası olmaya da devam ediyor. An itibarıyla en büyük destekçisi de bu isim olarak karşımıza çıkıyor.

Dogecoin gibi ilginç para birimleri eminiz ki daha fazla dikkat çekiyor. Şu an twitter ve farklı sosyal mecralar da bu para birimini konuşmaya devam ediyorlar. Yakın gelecekte neler olacak bilemeyiz ancak Dogecoin an itibarıyla Bitcoin ile birlikte en popüler varlıkların başında geliyor ve bu popülaritesini de koruyacak gibi görünüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini: Ne Kadar Artacak?

Piyasa Değeri 45 Milyar Dolar’ın Üzerine Çıktı

45 Cent’in üzerinde seyretmesi ile birlikte piyasa değeri de belli oranda artış gösterdi. An itibarıyla 40 milyar dolar’ın üzerinde bir piyasa değerine sahip ve bir şaka parası için bu rakamın fazla olduğunu düşünüyoruz.

Birçoklarınız bugüne kadar dogecoin hakkında hiçbir şey bilmiyordu ve hatta adını duymayanlar bile vardı. Elon Musk’ın açıklaması, tivitleri ve devamında oğlu için bir Dogecoin yatırımı yaptığını ifade etmesi ile birlikte çok sayıda insan şaka para birimine yöneldi. Az önce de dile getirdiğimiz gibi Elon Musk’ın parası diyenler bile var.

Dijital para piyasasının en eğlenceli ve aynı zamanda en çok gündem yaratan paralarından bir tanesi ile karşınızdayız. İnanıyoruz ki yakın zamanda bu paranın ismini çok daha sık duyacağız. Anlık yükseliş ile birlikte bir kez daha gündem oluşturmayı başaran varlığı sizler için takip ediyor olacağız.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu