Altcoin Haberleri

Dogecoin Büyük Düşüşünü Sürdürüyor

Meme coin kapsamında en popüler para birimlerinden bir tanesi olan Dogecoin, rekor yükseliş ile birlikte yatırımcılarının yüzlerini güldürmeyi başardı ve yıl içerisinde en çok dikkat çeken varlıklardan biri haline geldi. Şu sıralar onun için aynı cümleleri kurmak ya da aynı şeyleri söylemek ne yazık ki mümkün değil.

Büyük düşüş hali hazırda devam ediyor ve Elon Musk desteğinin de yetersiz kaldığını yine net bir şekilde görebiliyoruz. Milyarlarca doların buharlaşması yatırımcıları büyük zarara uğrattı ve bu zarar her geçen gün biraz daha artıyor.

Dogecoin, 0.16 dolar seviyesine kadar gerilemiş durumda. Yatırımcılar şaşkın ve zarar bir hayli fazla. Bu sert düşüş ile birlikte Twitter’da kısa süre içerisinde gündem yaratıldı ve yatırımcıların isyanına tanıklık etmeye devam ediyoruz.

Elon Musk Çare Olmadı!

elon musk doge

Talk Show programına konuk olan ve Dogecoin ile ilgili önemli açıklamalar yapması beklenen Elon Musk da ne yazık ki beklentileri karşılamadı. Ciddiyetsiz konuşmaları ile çok fazla tepki alan Musk, Dogecoin denilince akla ilk gelen isimlerden biri. Dogecoin, tarihi zirve ile kıyas yapıldığında %71 gibi bir gerilemeye imza atmış görünüyor ve bu gerçekten muazzam bir düşüş. 8 yıldır işlem gören meme para birimi, ne yazık ki bu yıl can yakmaya devam ediyor.

Elon Musk tarafından şişirilen ve kısa süre içerisinde gündeme taşınan dijital varlık, çok sayıda yatırımcı için umut parasına dönüştü. Hatta Elon Musk bu para için halkın para birimi açıklaması yapmıştı. An itibarıyla Dogecoin’e bakıldığında pek de halkın parası olmadığını görebiliyor ve dile getirebiliyoruz.

Ön görüler de can sıkıcı ve bu düşüş ivmesinin hız kesmeden devam edeceği ifade ediliyor. Yakın gelecekte neler olur kestirmek zor ancak analistler de olumlu konuşmuyor. Şu an elinde çok sayıda Doge olan yatırımcı var. Zararları bir hayli büyük ve ortak noktaları ise her birinin Elon Musk’tan nefret ediyor olmasıdır. Devam eden düşüş ile birlikte Dogecoin, kripto para piyasasının tozlu raflarına gömülmeye mahkum.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Grafiği – 1 Dogecoin Kaç TL Kaç Dolar?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu