Anasayfa Altcoin Dogecoin, Cardano'yu Ezip Geçti: OI, 500 Milyon Doları Aştı...

Dogecoin, Cardano'yu Ezip Geçti: OI, 500 Milyon Doları Aştı...

Altcoin

Şu anda en iyi performans gösteren memecoin Dogecoin (DOGE), Cardano'yu ezip geçti ve açık pozisyonda 500 milyon doları aştı...

Dogecoin, Cardano'yu Ezip Geçti: OI, 500 Milyon Doları Aştı...

Dogecoin (DOGE) şu anda kripto para piyasasındaki en iyi performans gösteren kripto projelerinden biridir. Popüler köpek temalı memecoin, önceki 24 saatte %3,6 ve haftalık grafiklerde %15,2 arttı. Proje, Cardano'yu (ADA) geride bırakarak piyasa değeri göre 8. en büyük kripto oldu.

IntoTheBlock'un verilerine göre kârlı Dogecoin (DOGE) sahiplerinin sayısı %17,99 arttı. Şu anda sahiplerin %57'si kârda, %40'ı zararda ve %3'ü çift durumda.

Ayrıca Dogecoin (DOGE) , açık pozisyonlarında (OI) %10'luk bir artış gördü. CoinGlass'a göre, Dogecoin (DOGE) için vadeli açık pozisyon Nisan 2023'ten bu yana ilk kez 500 milyon doları aştı. Basın zamanında Dogecoin (DOGE) OI 512,71 milyon dolardı.

Dogecoin, Cardano'yu Ezip Geçti: OI, 500 Milyon Doları Aştı...

Dogecoin (DOGE) Yaz Boyunca Ralliye Devam Edebilir mi?

Dogecoin'in (DOGE) şu anki rallisi, Elon Musk'ın Twitter'ının X'e geçiş yapmasına bağlanabilir. Ayrıca, milyarderin sosyal medya platformundaki biyografisinde artık $DOGE sembolü tarzında bir “D” yer alıyor. Musk'ın tweet'leri ve röportajları, Dogecoin'in (DOGE) en büyük savunucularından biri olduğu için sık sık DOGE'nin fiyatlarının artmasına neden oldu. Ek olarak Musk, Dogecoin (DOGE) ödemelerini X'e dahil etmekle ilgilendiğini ifade etti. Bununla birlikte, Dogecoin'in (DOGE) mevcut rallisi kısa ömürlü olabilir.

Kâr eden kişi sayısı artmasına rağmen, IntoTheBlock verileri de büyük işlemlerin %10,92 oranında düştüğünü gösterdi. Bu, büyük işlemler veya balina işlemleri genellikle bir varlığın fiyat hareketlerinde büyük rol oynadığından olası bir düzeltmeye dönüşebilir.

Dogecoin, Cardano'yu Ezip Geçti: OI, 500 Milyon Doları Aştı...

Ayrıca CoinGlass verileri, ağırlıklı açık pozisyonun (OI) şu anda negatif olduğunu gösteriyor, bu nedenle şu anda kısa pozisyonlar hakim. Bu, yatırımcıların Dogecoin'in (DOGE) fiyatının yakında bir düzeltmeyle karşılaşmasını beklediği anlamına gelebilir.

Son olarak; daha büyük kripto para piyasasında bir çöküş içinde ve Elon Musk'ın yorumlarına ve hamlelerine rağmen Dogecoin (DOGE) de aynı şeyi yapabilir. ABD Merkez Bankası (FED) ayrıca piyasaya daha fazla oynaklık getirebilecek ve böylece Dogecoin'in (DOGE) değer kaybetmesine neden olabilecek başka bir faiz oranı artışı getirmenin eşiğinde.

Dogecoin, Cardano'yu Ezip Geçti: OI, 500 Milyon Doları Aştı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik