Altcoin Haberleri

Dogecoin Demirlemeye Devam Ediyor

Meme tabanlı bir şaka para birimi olan dogecoin, sert yükseliş sonrası düşüşe geçti. Ralliyi desteklemek için hashtag kullanan binlerce insanın desteği ne yazık ki yeterli gelmedi ve anlık yaşanan düşüş %20 oranına kadar çıktı. Bizler bu yazıyı yazarken doge fiyatının 0.32 dolar seviyesine gerilediğini de hatırlatmak istiyoruz.

Dogecoin, kendisinden beklenmeyen bir yükselişe imza atarak gündemi meşgul ettikten sonra yaşadığı büyük düşüş ile birlikte bir kez daha gündeme taşındı. Onun ne karda ilginç bir dijital varlık olduğunu sizler de gayet iyi biliyorsunuz. 2013 yılında piyasadaki yerini alan ve hali hazırda piyasanın en güçlü varlıklarından bir tanesi olarak gösterilen Dogecoin, başarısını biraz Elon Musk’a borçlu.

Bu yıl içerisinde %8000’lik bir fiyat artışından söz etmek mümkün ve bu da önemli bir yükseliş olarak karşımıza çıkıyor.

Dogecoin Güncel Fiyat Bilgisi

%20’nin üzerinde bir düşüş ile birlikte 0,319884 Dolar seviyelerine geriledi ve bu rakam tabii ki anlık olarak değişiyor. Elon Musk büyüsü sona erdi diyenlerin sayısı bir hayli fazla ancak bu düşüşten faydalanarak satın almaya devam eden yatırımcıların sayısı da bir o karda fazla. Bir şaka para biriminden söz ediyoruz ve onun bu başarısını örnek alan çok sayıda meme coin de piyasadaki yerini almaya devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano hakkındaki olumsuz açıklamaları durdurun!

Dijital para piyasasının kısa süre içerisinde en çok kazandıran varlıklarından biri haline geldi ve bu başarının arkasındaki ismi artık hepiniz yakından tanıyorsunuz. He geçen gün daha fazla yatırımcıya ulaşmayı başaran ve bunu da kusursuz bir şekilde yerine getiren dogecoin, yakın gelecekte de gündemde olacağa benziyor.

Onu hepiniz elon’un tiviti sonrası daha yakından tanıdınız ve hali hazırda sert yükseliş ve düşüşleri ile de kendini göstermeye devam ediyor. bir şaka para biriminin yapabileceği her şeyi yaptı ve yakın gelecekte olacakları bizler de en az sizler karda heyecanlı ve meraklı bir şekilde bekliyor olacağız. Gündemi meşgul ettiği sürece bu adreste kendine yer buluyor olacaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu