Analizler

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi 30 Mayıs 2021

Milyarder makro yatırımcı Stanley Druckenmiller, Dogecoin fiyatını “Tarihin en çılgın para politikasının bir tezahürü” olarak nitelendirdi.

Stanley Druckenmiller, yatırım çevrelerinde iyi bilinir ve konuştuğunda insanların dikkatini çeker. George Soros’un lider portföy yöneticisi olmasının yanı sıra Stanley Druckenmiller Duquesne Capital’da 12 milyar doların üzerinde bir fonu yönetiyor.

Stanley Druckenmiller Hustle ile konuşurken Dogecoin hakkındaki görüşlerini bildirdi, bu yılki Dogecoin fiyat rallisi hakkında ne düşündüğü sorulduğunda gülerek; “Doge yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum. Pek bir şey düşünmüyorum o yüzden Dogecoin yükseldiğinde beni rahatsız etmiyor.” dedi.

Daha sonra Stanley Druckenmiller suçlamaları merkez bankalarının ellerine attı:

Dogecoin yükselişi tarihin en çılgın para politikasının bir tezahürüdür. Ve arzda bir sınır olmadığından, şu anda faydasını gerçekten göremiyorum. Bu, Greater Fool Theory’deki bir para dalgasıdır.

2021 Dogecoin (DOGE) Fiyatı

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi 30 Mayıs 2021 –

2021’in başlarında, Dogecoin fiyatı %15.000’den fazla değer kazanarak piyasa değerini 100 milyar doların biraz altına çıkardı. Fiyat o zamandan beri 10 Mayıs’taki en yüksek seviye olan 0,7558 dolardan geri çekildi ve 0,3408 dolarda kaldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Blockchain Teknolojisi Nasıl İşler?

Dünyanın en büyük para yöneticilerinden birinin bu Dogecoin uyarısı tarikat benzeri bir topluluğu olan DOGE sahiplerinde korku yaratacak mı? Bu pek muhtemelen değildir. DOGE yatırımcıları son düşüşe rağmen Dogecoin’in bu yıl dünyadaki en iyi performans gösteren varlıklardan biri olduğuna dikkat çekeceklerdir. Bundan bir yıl sonra bunu söyleyip söylemeyeceğimizi de bekleyip göreceğiz.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu